قتل بی دلیل جوان 31 ساله در پارک دوکوهه +عکس

کد خبر: 8119 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

قتل بی دلیل جوان 31 ساله در پارک دوکوهه +عکس

دو دوست که به خاطر چشم تو چشم شدن، جوان 31 ساله‌ای را با ضربات بی‌رحمانه چاقو به قتل رسانده بودند، توسط پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش سرویس حوادث روز از نو ، در ساعت 03:00 مورخ 26/04/1394 و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به جرح در پارک دوکوهه واقع در اتوبان شهید دوران به کلانتری 128 تهران نو اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که جوانی 31 ساله بنام مجید طی یک درگیری مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته که بلافاصله جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
در ساعت 05:00 مورخه 26/04/1394 به مأمورین کلانتری 128 تهران نو اعلام شد که با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت اصابت ضربات چاقو به ناحیه شکم و قفسه سینه ، “مجید” فوت کرده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شناسایی هویت قاتل:
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان به محل ارتکاب جنایت در پارک دوکوهه مراجعه و در تحقیقات از شاهدان صحنه ی درگیری اطلاع پیدا کردند که یکی از دو جوان درگیر با مقتول، دوست خود و در واقع شخص ضارب را بنام “حمید” صدا می زده که در ادامه تحقیقات میدانی و با شناسایی افرادی که بیشترین تردد را به پارک محل جنایت داشتند، هویت کامل حمید ( متولد 1369 ) به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار مورد شناسایی قرار گرفت.
بررسی سوابق “حمید . الف” نشان داد که وی یکی از مجرمین سابقه دار اداره دهم است که در سال 1390 نیز در یک پرونده منجر به جنایت دستگیر و روانه زندان شده که پس از تحمل چندین سال تحمل کیفر، نهایتا در فرودین ماه سال جاری ( 1394 ) و با جلب رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده است.

دستگیری دو متهم پرونده:
با شناسایی هویت حمید، کارآگاهان به محل سکونت وی در منطقه پیروزی مراجعه و اطلاع پیدا کردند که حمید در زمان درگیری با مقتول از ناحیه دست مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان مراجعه کرده است.

قتل بی دلیل جوان 31 ساله در پارک دوکوهه +عکس
با حضور کارآگاهان در بیمارستان، حمید در ساعت 09:00 مورخه 26/04/1394 دستگیر و در همان تحقیقات اولیه صراحتا به درگیری با مقتول اعتراف و نام یکی از دوستانش بنام خسرو . س ( 28 ساله ) را نیز بعنوان عامل شرکت کننده در درگیری معرفی کرد، بلافاصله خسرو نیز در ساعت 12:30 همان روز ( 26/04/1394 ) دستگیر و به همراه حمید، به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

اعتراف به جنایت:
حمید و خسرو صراحتا به درگیری با مقتول اعتراف و انگیزه درگیری خود با مقتول را “چشم تو چشم شدن” عنوان کردند، آنها در اعترافات خود عنوان داشتند : ” در زمان خروج از پارک و رفتن به خانه بودیم که با دو جوان ( مقتول و دوستش ) چشم تو چشم شدیم و [ به این بهانه ] مشاجره مابین دو طرف شروع شد. در ادامه، مشاجره به درگیری کشیده شد تا اینکه آن دو نفر از داخل ماشین خودشان چاقو و قمه برداشتند و به طرف ما حمله کردند و ما نیز برای آنها چاقو کشیدیم که یکی از آنها از ناحیه شکم و پهلو چاقو خورد “.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم به مشارکت در درگیری منجر به جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی برای هر دو متهم صادر و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

776 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 30, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب