قتل وحشیانه پسر 13 ساله به دلیل سرقت دوچرخه اش +عکس


قتل وحشیانه پسر 13 ساله به دلیل سرقت دوچرخه اش +عکس

پلیس بنگلادش 9 مرد را به اتهام قتل وحشیانه پسر 13 ساله دستگیر کرد.

به گزارش سرویس حوادث روز از نو ، پلیس بنگلادش مردی را به اتهام قتل وحشیانه پسر 13 ساله دستگیر کرد. این مرد 20 ساله به نام ” نورمیا ” که اهل “سیل هت” است در روز چهارشنبه با به اشتراک گذاشتن ودیوئی وحشتناک در فیس بوک احساسات مردم را برانگیخته به طوری که آنها با اجتماع در دادگاه خواستار دستگیری و اعدام این جنایت کاران شدند.

قتل وحشیانه پسر 13 ساله به دلیل سرقت دوچرخه اش +عکس
پلیس در ادامه افزود: این شخص نهمین مردی است که به اتهام قتل ” سیموئل آلام راجول ” 13 ساله دستگیر شد. این قربانی که پس از دزدیدن دوچرخه اش او را به تیر برق بسته و مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار دادند به طوری که باعث مرگ قربانی شد و در فیلم دیده شد که این کودک برای نجات زندگی اش التماس می کند.

آنها سپس به او گفتند: حالا راه برو و او که به سختی قادر به راه رفتن بود. یکی از جنایتکاران گفته که استخوان های او هنوز سالم است، او را بیشتر بزنید. این حمله وحشیانه که در 8 جولای صورت گرفته و سپس جنایتکاران فرار کردند.

پلیس در روز چهارشنبه به همشهری های قربانی که با اعتراض در جلوی دادگاه تجمع کرده بودند، قول داد که به زودی عاملین این قتل دستگیر و مجازات می شوند و همچنین اعلام کرد که اخیرأ یک مضنون به نام “مونیا چوکید” را نیز دستگیر کرده اند و یکی از فراری ها که در جده توسط پلیس صعودی دستگیر شده است، به دادگاه آورده میشود.

377 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 30, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب