جدیدترین وضعیت پرونده جیسون رضائیان


جدیدترین وضعیت پرونده جیسون رضائیان

به گزارش روز از نو ، وکیل مدافع جیسون رضائیان خبرنگار واشنگتن پست با بیان اینکه «جلسه بعدی دادگاه موکلم هنوز مشخص نشده است»، گفت: «جلسه بعدی، احتمالاً جلسه آخر است و دفاع آخر از موکلم گرفته می‌شود.»
«لیلا احسن جیسون» افزود: «البته در جلسات گذشته فقط موکلم دفاع کرد و من هنوز دفاعیات خود را ارائه نکردم. در جلسه بعدی علاوه بر اخذ آخرین دفاع از جیسون، من نیز دفاعیات خود را ارائه خواهم کرد.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دیگر متهمان این پرونده نیز در جلسات قبلی از خود دفاع کردند یا خیر؟ گفت: «تاکنون فقط برای موکل من جلسه دادگاه برگزار شده است و برای دیگر متهمان پرونده، جلسه‌ای برگزار نشده است. متأسفانه رسانه‌ها این موضوع را اشتباه منعکس می‌کردند.» بنابراین گزارش، جیسیون رضائیان، خبرنگار واشنگتن ‌پست به‌همراه همسرش (یگانه صالحی) و یک نفر دیگر، روز ۳۱ تیر سال ۹۳ در تهران دستگیر شدند که همسر وی و متهم دیگر بعد از مدتی با قرار وثیقه از زندان آزاد شدند اما جیسون رضائیان همچنان در بازداشت است.

شعبه ۱5 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی، مسئولیت رسیدگی به پرونده جیسون رضائیان را برعهده دارد و تاکنون نیز سه جلسه دادگاه در پنجم و هجدهم خرداد و بیست و دوم تیر امسال برگزار شده است.

آفتاب

280 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 30, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب