سيل در جاده چالوس 5 نفر را کشت و 25 خودرو را با خود برد+عکس

کد خبر: 7578 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

سيل در جاده چالوس 5 نفر را کشت و 25 خودرو را با خود برد+عکس

طغیان رودخانه کرج و سیل جاده چالوس چند کشته و مجروح بجای گذاشت

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث روز از نو ، معاون استاندار و فرماندار ويژه کرج از جان باختن حداقل پنج نفر بر اثر سيل در جاده چالوس خبر داد و گفت: سيل 25 خودرو را با خود برده و تا کنون اطلاعي از سرنوشت سرنشينان اين خودروها در دست نيست.

جان باختن 5 نفر بر اثر جاری شدن سيل در جاده چالوس - سیل 25 خودرو را با خود برد+عکس

محمدتقي ايراني صبح دوشنبه  اظهار داشت: سرنشينان يک دستگاه پژو 206 که در جاده چالوس تردد داشتند، گرفتار سيل شدند که متاسفانه سه سرنشين اين حادثه جان خود را از دست دادند و اجساد دو کشته ديگر را نيز از آب بيرون آورده‌ايم. بنابراين تا اين لحظه تعداد قطعي کشته شدگان حادثه سيل به پنج نفر رسيده است.

جان باختن 5 نفر بر اثر جاری شدن سيل در جاده چالوس - سیل 25 خودرو را با خود برد+عکس

معاون استاندار البرز گفت: بر اساس برآوردهاي اوليه خسارت هاي وارده سنگين است و اکنون به طور دقيق نمي توان ميزان آن را اعلام کرد.

وي با اشاره به از بين رفتن زيرساخت هايي نظير راه، شبکه آب و برق روستاي سيجان جاده چالوس در اثر سيل، گفت: گروه هاي امدادرسان تجهيزات و آذوقه مورد نياز را براي سيل زدگان تامين کرده اند.

فرماندار کرج با اشاره به تشکيل ستادهاي بحران استان و شهرستان کرج از شب گذشته، گفت: مسوولان استان از ساعات اوليه وقوع حادثه در محل حضور داشته اند و حسينيه روستا و دهداري نيز براي اسکان آسيب ديدگان تجهيز شده است.

جان باختن 5 نفر بر اثر جاری شدن سيل در جاده چالوس - سیل 25 خودرو را با خود برد+عکس

باقري مديرکل مديريت بحران استان البرز نيز در گفتگو با خبرنگار  با تاکيد بر اينکه امدادرساني کماکان ادامه دارد، گفت: قربانيان حادثه تا کنون همان 5 نفر هستند و اميدواريم سرنشينان 25 خودرويي را که آب برده در سلامت باشند.

وي نيز طغيان رودخانه کرج را عامل وقوع اين سيل دانست و گفت: طغيان رودخانه همراه با حجم بالاي سنگ و گل و لاي باعث شده که برخي خودروها در مسير رودخانه کاملا از بين بروند.

بارش شديد باران و توفان که از عصر يکشنبه استان البرز را در نورديد، باعث طغيان رودخانه کرج درمسير جاده چالوس شد و تا کنون سيل در روستاي سيجان باعث مرگ 5 نفر شده است.

ایرنا

2137 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 29, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب