دخترم تا شبها مار پيتون را نبوسد نمي‌خوابد!


دخترم تا شبها مار پيتون را نبوسد نمي‌خوابد!

به گزارش سرویس چند رسانه ای روز از نو , اکثريت قريب به اتفاق مردم از ديدن يک مار کوچک وحشت‌زده مي‌شوند چه برسد به زندگي کردن با يک مار پيتون 15فوتي. با اين حال يک خانواده انگلستاني مارهاي پيتون را به‌عنوان حيوان خانگي خود انتخاب کرده‌اند که تعداد اين مارها ده حلقه مي‌باشد. اما همبازي شدن کودک دوساله اين خانواده با يک مار توجه بسياري را در شبکه‌هاي اجتماعي به‌سمت خود جلب کرده است.

دخترم تا شبها مار پيتون را نبوسد نمي‌خوابد!

راب کوان 35ساله پدر خانواده در اين مورد در فيس‌بوک خود نوشت، بچه من از موقع تولد با اين مار پيتون بوده است و مار به او عادت کرده، تا به آن حد که شبها قبل از اينکه دخترم اين مار را نبوسد به خواب نمي‌رود. اما نظر کاربران در شبکه‌هاي اجتماعي در مورد اين قضيه چيز ديگري است. بسياري از کامنت‌هاي اعتراض به اين پدر و مادر به‌خاطر بي‌توجهي به اين حقيقت مي‌باشد که ماري با اين جثه هر لحظه امکان دارد به دور کودک پيچيده و بعد از خفه کردن او، تمام بدنش را يکجا قورت بدهد.
پدر خانواده مي‌گويد: اليشا اين مار را همانند خواهران و برادرانش دوست دارد و ما جمعاً 10 مار پيتون داريم که سه مار پيتون برمه‌اي، پنج مار پيتون سلطنتي و دو مار آناکوندا همراه ما زندگي مي‌کنند.

image

دخترم تا شبها مار پيتون را نبوسد نمي‌خوابد!

944 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 28, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب