تنابنده : عده‌ای دوست دارند پرونده «پایتخت» بسته شود


تنابنده : عده‌ای دوست دارند پرونده «پایتخت» بسته شود

محسن تنابنده با اشاره به رضایت مردم از «پایتخت»4 گفت: فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود.

  محسن تنابنده

به گزارش سرويس فرهنگي هنري روز از نو ، محسن تنابنده بازیگر و سرپرست نویسندگان سریال «پایتخت» 4 گفت: سریال پایتخت پتانسیل فراوانی برای ادامه ساخت دارد.

مردم راضی/ خودی ها ناراضی

وی در پاسخ به این پرسش که آیا «پایتخت» ظرفیت تولید فصل‌های دیگر را خواهد داشت گفت: سریال پایتخت به گونه ای طراحی شده است که تا الی‌الابد می توان برای آن قصه نوشت و کار شود به شرط آن‌که همه چیز دست به دست هم بدهد. من فکر می‌کنم ما مردم بسیار راضی داریم ولی خودی‌های ناراضی داریم. بیشتر دیده می‌شود، اهل فن و این حرفه علاقمند هستند و تلاش می کنند زود پرونده یک کار بسته شود اما چیزی که از بازخورد مردم ما می بینیم بسیار راضی و خشنود کننده است البته باید گفت حرفه ای‌های به نام و اهل تفکربسیاری، از کار راضی هستند.

فضای کار برای همه فراهم است

سرپرست نویسندگان «پایتخت»4 تاکید کرد: ما باید به این مهم  فکر کنیم که  فضای کار برای همه وجود دارد و  نیاز ندارد فکر کنیم کسی جای دیگری را تنگ می کند. تجربه ای تا فصل 4 آمده همه مردم دوست داشتند و موفق بوده اجازه بدهید روبه جلو برویم. بگذارید تجربه ها بسط و گسترش پیدا کند . به جای این که سنگ جلوی پای یکدیگر بگذاریم سنگ دیگری اضافه نکنیم حتی اگر سنگی را برنمی‌داریم . در این حوزه برای همه کار هست.

اعتماد دوسویه با شبکه

تنابنده در پاسخ به این سوال که چقدر در نوشتن فیلمنامه فضای کار مهیا بود و دستش در نگارش باز است گفت: طبیعتا پایتخت در تلویزیون قرار است پخش شود و باید براساس چارچوب نظام جمهوری اسلامی قصه ها طراحی و آماده شود اما دست ما 110 درصد باز است. اعتماد کامل از طرف شبکه به ما وجود دارد و این اعتماد دوسویه است، من دستم در«پایتخت» و ارایه قصه ها بسیار باز است.

384 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 28, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب