پیدا کردن جنین 50 ساله در بدن یک پیرزن! +عکس


پیدا کردن جنین 50 ساله در بدن یک پیرزن! +عکس

بچه سنگی در بدن یک پیرزن

در شیلی رخ داد؛پزشکان یک جنین 50 ساله را درون شکم زنی حدوداً 92 ساله پیدا کردند.
به گزارش سرویس حوادث روز از نو ، پزشکان یک جنین 50 ساله را درون شکم زنی حدوداً 92 ساله پیدا کردند.

پیدا کردن جنین 50 ساله در بدن یک پیرزن! +عکس

به نقل از سایت «دیلی میل»، این زن بعد از زمین خوردن به یکی از بیمارستان‌های شیلی برده شد و آنجا پزشکان بعد از عکسبرداری از بدن او، متوجه شدند که جنینی 2 کیلویی و 50 ساله در شکمش وجود دارد.

این جنین به دنیا نیامده که در ردیف پدیده ای با نام «بچه سنگی» دسته بندی می‌شود، در بیرون از رحم بزرگ تر شده و در نهایت به توده ای کلسیمی تبدیل شده است.

در تاریخ پزشکی کمتر از 300 مورد بچه سنگی ثبت شده است.

پزشکان با توجه به سن این زن، عمل جراحی برای بیرون آوردن جنین را خطرناک تشخیص دادند و او را به خانه فرستادند. سال قبل در برزیل نیز پزشکان جنین 44 ساله ای را در بدن یک زن 84 ساله کشف کردند.

سلامانه

عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…عکس,بارداری خارج از رحم,اخبار حوادث امروز,بیمارستان‌های شیلی,زمین خوردن,حاملگی خارج رحم…
1218 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 28, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب