استایل جدید ترانه علیدوستی پس از زایمان و مادر شدن +عکس


استایل جدید ترانه علیدوستی پس از زایمان و مادر شدن +عکس

ترانه عليدوستي 14 سال بعد و در آستانه 30 سالگي مادر دختري به نام حنا شد. گذشتن از مرز 20 و وارد 30 سالگي شدن براي تمام خانم‌ها با تغييرات زيادي همراه است كه براي ترانه به دليل مادر شدن در همين زمان، پررنگ‌تر و جدي‌تر بود.
استایل جدید ترانه علیدوستی پس از زایمان و مادر شدن
عکس ترانه علیدوستی پس از زایمان و مادر شدن
«سال 93 از بهترين سال‌هاي زندگي‌ام بود چون تمام اين سال را مادر بودم». اين جمله بخشي از گفت‌وگوي ترانه عليدوستي‌ با تی‌وی پلاس در آستانه سال جديد است؛ روزهايي كه فيلمبرداري سريال «شهرزاد» قطع شده بود تا او در كنار حنا خانومش، شروع سال 94 را جشن بگيرد.
ترانه عليدوستي ، ستاره سينماي ايران در نخستين حضور سينمايي‌اش در فيلم « من ترانه 15 سال دارم»، مادر شدن را تجربه كرد اما تا تجربه واقعي مادر شدن راه زيادي باقي مانده بود. ترانه عليدوستي 14 سال بعد و در آستانه 30 سالگي مادر دختري به نام حنا شد.
گذشتن از مرز 20 و وارد 30 سالگي شدن براي تمام خانم‌ها با تغييرات زيادي همراه است كه براي ترانه به دليل مادر شدن در همين زمان، پررنگ‌تر و جدي‌تر بود.
a8kf0rd6ai1m48uxw

به سمتي ديگر

عبور از 20 و وارد 30 سالگي شدن، مقطعي است كه اغلب خانم از اسپرت پوشيدن به سمت رسمي پوشيدن حركت مي‌كنند. كم كم كفش‌هاي كتوني، جاي خودشان را به كفش‌های پياده‌روي ظريف‌تر مي‌دهند كه حالت نيمه رسمي دارند. رنگ لباس‌ها با وسواس بيشتري انتخاب مي‌شود و شلوار جين، كاربرد هر روزه و هميشگي خودش را ندارد.
بايد گفت ترانه عليدوستي هم اين مقطع را كه با مادر شدنش همراه بوده تجربه كرده است؛ البته تغيير استايل او را نمي‌توان به اسپرت و رسمي تقسيم كرد. ترانه در دوران 20 سالگي به لباس‌هاي گشاد و با برش آزاد علاقه بيشتري داشت و حالا اغلب با لباس‌هاي برش فيت كات ديده مي‌شود. نخستين نكته اين است كه مانتوهايي با برش آزاد و گشاد، هر چند باعث ايجاد تيپ خاص و متفاوت مي‌شوند اما چندان راحت نيستند و نسبت به ساير نمونه‌ها، دست و پا گير محسوب مي‌شوند.
به ويژه اگر اين مدل مانتو به صورت جلوباز طراحي شده باشد، براي مادران توصيه نمي‌شود چون با راه افتادن بچه‌ها، سرعت مادرها آزموده مي‌شود. مادرها بايد سرعت عمل بالايي داشته باشند تا بهترين عكس العمل را در برابر حركات تند و تيز بچه‌ها انجام بدهند و از خطر احتمالي جلوگيري كنند. اين مدل مانتوهاي گشاد و جلوباز انتخاب خوبي براي اين موقعيت نيستند.

كلاسيك پوشي

مروري بر انتخاب لباس‌هاي ترانه از شهر زيبا تا استراحت مطلق نشان مي‌دهد كه حالا سبكي براي لباس پوشيدن خودش انتخاب كرده است. تا چند سال پيش ميناي كنعان، با لباس‌هايي ديده مي‌شد كه چندان انتخاب شده به نظر نمي‌رسيدند اما حالا انگار تاكيد بر پوشيدن با طراحي كلاسيك دارد.
2kfzgbvnz21x0zy7jiwq
براي درك بيشتر مي‌توان حضور او را در دو جشنواره خارجي بررسي كرد؛ جشنواره هند و ويتنام. مانتوی قهوه‌اي روشن با لبه‌دوزي سنتي جاي خودش را به پيراهني بلند مشكي داده است. پيراهني ساده و دكمه‌دار كه فرم كلاسيك يك پيراهن زنانه را دارد.
در مراسم اكران خصوصي فيلم «‌استراحت مطلق» او كت و پيراهني به تن داشت كه نشان مي‌داد، در سبك كلاسيك پوشي ثابت قدم است. البته در اين مدت رنگ مشكي هم انتخاب اول الي بوده است. مشكي شاخص رنگ‌هاي كلاسيك است اما تركيب لباس‌هاي فيت كات با رنگ مشكي، ست موفقي براي پوشاندن چاقي است. اضافه وزن محدود را به راحتي مي‌توان با اين تركيب پنهان كرد.

به روز و به مد

به نظر نمي‌رسد كه ترانه يا به قول دخترش، «مامان ت ت» اضافه وزن چشمگيري را در دوران بارداري و زايمان تجربه كرده باشد، او توانسته تناسب اندام خود را حفظ كند.
yk0xbpw2ywr3smg3ux
ترانه عليدوستي اين روزها به مراتب از روزهاي نوجواني‌اش به روزتر است؛ اين را از انتخاب‌هاي سال 93 او مي‌توان گفت. در حالي كه در زمستان گذشته كت‌هاي چرمي بخشي از جريان مد بودند، دختر معصوم چهارشنبه‌سوري در مجامع عمومي بيشتر با پالتوكت‌هاي چرمي حاضر شد. البته نبايد فراموش كرد كه اين لباس‌هاي چرمي، طراحي ساده كلاسيك، برش فيت كات داشتند و مشكي بودند.
تمام آن چيزهايي كه استايل امروز ترانه عليدوستي را مي‌سازند، استايلي متفاوت از سال‌هاي دور كه او براي اين روزهاي مادر بودن انتخاب كرده است. یک نکته را نمی توان از قلم انداخت که ترانه همیشه به چرم علاقه داشته و این علاقه را حفظ کرده است. او در اغلب زمستان‌ها با کت‌های چرمی مختلف دیده می شود؛ گاهی چرم چرخ دوزی شده و گاهی چرم ساده، در انتخاب های مامان ت ت برای شرکت در فرش قرمز و برنامه تلویزیونی جای داشتند.

2931 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 27, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب