کنسرت رضا یزدانی در آبادان لغو شد


کنسرت رضا یزدانی در آبادان لغو شد

رضا یزدانی در ادامه تور کنسرت های خود در روزهای انتهایی تیرماه سال جاری قرار بود در آبادان هم روی صحنه برود که کنسرت وی لغو شد.

رضا يزداني

کنســـرت آبادان رضا یزدانی در ۲۹ تیرماه سال جاری در سالن «سینما نفت» این شهر که قرار بوده به همت موسسه فرهنگی هنری «ترانه سرای پارس» روی صحنه برود صبح روز شنبه ۲۷ تیرماه لغو شد.

یکی از مسئولان اجرایی ضمن تایید این خبر توضیح داد: تمامی مجوزهای لازم برای اجرای این کنـسرت اخذ شده بود و قراردادی هم با سالن «سینما نفت» آبادان منعقد کرده بودیم. متاسفانه شب گذشته طی نامه ای مسئول سالن «سینما نفت» اعلام کرد امکان اجرای برنامه در این سالن وجود ندارد و دلیل این امر هم اعلام نشده است.

 کنـسرت رضا یزدانی در شهر اهواز در روز ۲۷ و ۲۸ تیرماه به همت شرکت «ترانه سرای پارس» برگزار می شود.

ش می‌روند و در نتیجه بسیاری از آنها به دلیل دریافت عیدی‌ها و پاداش‌های سالانه جیب‌شان تقریبا پرپول است. این مساله باعث می‌شود تا فروشندگان خودرو با علم به این قضیه کمترین تخفیف و بیشترین سود را درنظر بگیرند و تخفیف‌هایی را که معمولا در فصل کسادی بازار برای مشتریان درنظر می‌گیرند را در فصل رونق ارائه ندهند.حتما می‌پرسید بهترین فصل سال برای خرید خودرو چیست؟ ماه‌های زمستان و پایانی سال بهترین زمان برای خرید خودرو و استفاده از بیشترینتخفیف‌هاست. حتما تبلیغات بسیاری را در این رابطه دیده‌اید که در آنها تخفیف‌های پایان سال به چشم می‌خورند. اما اگر نمی‌توانید تا پایان سال صبر کنید، بهترین زمان برای شما آخرین ماه فصل است که یکی از بهترین زمان‌ها می‌تواند اواخر تابستا
399 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 27, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب