قرار بازداشت امیر تتلو یک ماه دیگر تمدید شد


قرار بازداشت امیر تتلو یک ماه دیگر تمدید شد

سرانجام بازداشت تتلو چه شد؟

امیر حسین مقصود لو معروف به تتلو ، خواننده کلیپ معروف انرژی هسته ای ! ، از حسن روحانی رئیس جمهور ایران به خاطر عدم عمل به وعده ی زندان زدایی  گلایه کرد . به گزارش روز از نو مجید نقشی یکی از وکلای مقصود لو می گوید: امیر حسین مقصود لو از تاریخ  1395/6/3 با قرار بازداشت موقت که سنگین ترین قرار برای متهم محسوب می شود در زندان بوده که متاسفانه با تصمیم دادگاه مجددا تمدید شد.

سرانجام بازداشت تتلو چه شد؟متاسفانه به گزارش روز از نو یک ماه از بازداشت امیرحسین مقصود لو معروف به تتلو گذشت. امیر حسین مقصود لو خواننده زیر زمینی که حالا دیگر زیر زمینی نیست و روی زمینی شده است یک ماه پیش بازداشت شد. خبرنگار   درباره این بازداشت و سرنوشت مقصود لو گفتگویی با وکلای وی داشته است:
مجید نقشی یکی از وکلای مقصود لو می گوید: امیر حسین مقصود لو از تاریخ 3/6/1395 با قرار بازداشت موقت که سنگین ترین قرار برای متهم محسوب می شود در زندان بوده که متاسفانه با تصمیم دادگاه مجددا تمدید شد. مطابق قانون آیین دادرسی کیفری در مواد 237 و 238 هیچ کدام از اتهامات وارده به موکل مشمول بازداشت موقت نبوده  و این قرار برای اتهامات بسیار سنگین در قانون پیش بینی شده مانند قتل و کلاهبرداری و اختلاس و ارتشا  و….
مطابق بخشنامه جدید ریاست محترم قوه قضائیه حضرت آیت الله لاریجانی مبنی بر کاهش زندانیان امیدوارم دادگاه تجدید نظر قرار ایشان را نقض  یا تبدیل نماید .

شادی رصدی وکیل دیگر امیر حسین مقصود لو افزود : ” به نظر من قرار بازداشت صادره مغایر اصل رعایت تناسب قرار تامین است و با توجه به اینکه طرق قانونی دیگری غیر از بازداشت برای امکان دسترسی به متهمین در قانون آئین دادرسی کیفری پیش بینی شده است اعتراض نسبت به قرار بازداشت صادره صورت گرفت  و امیدوارم مرجع تجدید نظر نسبت به صدور قرار متناسب با جرائم انتسابی به موکل اقدام نماید تا موجبات آزادی ایشان فراهم گردد و در فرصت کوتاهی تا زمان تشکیل جلسه رسیدگی در اختیار داریم آمادگی لازم برای دفاع موثر میسر شود .

 

مطالب مرتبط:

بعد از تتلو دومین خواننده زیرزمینی دادگاهی شد +عکس

تماس تلفنی امیر تتلو از زندان و توضیح وضعیتش+ عکس

 جدیدترین عکس لو رفته از امیر تتلو با لباس زندان و دستبند بر دست

 

امیر تتلو با پابند در دادگاه خودزنی‌ و تهدید کرد +فیلم دستگیری

 

جنجال دستگیری تعدادی از طرفداران امیر تتلو

 

علت حضور امیر تتلو در دادگاه انقلاب مشخص شد

 

امیر تتلو : من بچه طلاق هستم + عکس

483 بازدید
::تاریخ انتشار: مهر 11, 1395
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب