خوزستانی های ملوان در یک قاب (عکس)

کد خبر: 6646 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار فوتبال, ورزش

خوزستانی های ملوان در یک قاب (عکس)

 

سروش سعیدی ، آرش افشین و شهاب کرمی سه بازیکن فصل گذشته فولاد خوزستان که کارت پایان خدمتشان باطل شده بود به تیم ملوان پیوسته اند.

به گزارش سرويس ورزشي روز از نو ، این سه بازیکن دو فصل قبل همراه با فولاد خوزستان توانسته بودند قهرمان ایران شوند. در عکس زیر علاوه بر آرش افشین و سروش سعیدی ، کنعانی دیگر بازیکن خوزستانی مــلوان مشاهده می شود تا جمع خوزستانی های مــلوان در یک قاب جمع باشد.

 

خوزستانی های ملوان در یک قاب (عکس)

 

 

ی در مورد انتخاب امیر قلعه نویی گفت: همه تیم منتظر انتخاب سرمربی بودند تا اینکه شنیدیم با آقای قلعه نویی به توافق رسیدند و من فکر می کنم انتخاب بسیار خوبی برای تیم ما بود. البته آقای قلعه نویی مربی بسیار بزرگی است و من خیلی کوچکتر از آن هستم که بخواهم راجع به ایشان نظر بدهم بهرحال سابقه ایشان همه چیز را نشان می دهد، تیم های استقلال و سپاهان و تراکتورسازی با ایشان به موفقیت های زیادی دست پیدا کردند و امیدوارم این موفقیت ها در ملوان ادامه پیدا کند.مدافع ملوانان در رابطه با انتخاب اکبر محمدی به عنوان دستیار قلعه نویی در این تیم گفت: من فقط همین را بگویم که فوتبالم را مدیون اکبر محمدی هستم، او من را برای تیم ملی نوجوانان از خوزستان پیدا کرد، بعدها در تیم ملی جوانان نیز با وی بودم و هنوز هم فکر می کنم ایشان در آن تیم با وجود بازی ها و نتایج خیلی خوب، بدشانسی بزرگی آورد.وی ادامه داد: خیلی خوشحالم که امسال را قرار است با این کادر فنی کار کنیم، از همین الان همه تلاشم را می کنم تا بتوانم به لطف خدا و با کمک کادرفنی بادانش و کارکشته مان خودم را نشان دهم و در تیم ملی نیز تثبیت شوم.کنعانی در پایان گفت:خداراشکر در انزلی در حال حاضر جو مثبتی به وجود آمده و همه هواداران پی گیر آماده سازی تیم و آغاز مسابقات هستند تا با رتبه ای که ملوان به دست می آورد خ
333 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 26, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب