عصبانیت رونالدو و ترک تمرین رئال مادرید +عکس


عصبانیت رونالدو و ترک تمرین رئال مادرید +عکس

در تمرین نوبت اول روز گذشته رئال مادرید که بدون حضور هواداران برگزار شد، اتفاق عجیبی رخ داد.

در اواخر تمرین بود که دوربین های شبکه کواترو، صحنه جالبی را شکار کردند. کریستیانو رونالدو بنا به دلایلی که هنوز مشخص نیست، به یکباره با بیرون آوردن کاور تمرین ی و پرت کردن آن به زمین، با چهره ای عصبانی محل تمرین رئال را ترک گفت.با وجود این اتفاق، سایر بازیکنان همچنان به تمرین ادامه دادند.
رونالدو در طول تعطیلات تابستانیش، دو بار از رسانه ها درخواست کرده بود تا از پخش شای
عات در مورد زندگی ورزشی و غیرورزشی او خودداری کنند و این نشان از پرتنش بودن وضعیت روحی این فوق ستاره داشت؛ مساله ای که گویا هنوز هم ادامه دارد.عصبانيت رونالدو
عصبانيت رونالدو
عصبانيت رونالدو
شرکت اپل در حال مذاکره با توزیع کنندگان ایرانی برای صادرات محصولات خود به این کشور است. گفت و گوها هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و موانعی وجود دارد که باید برطرف شود.قبل از ورود شرکت های غربی به بازار ایران، این کشور باید تبعیت خود از توافق را به اثبات برساند. این روند ممکن است تا سال 2016 ادامه پیدا کند.ظاهرا این اولین باری نیست که اپل به فکر حضور در بازار ایران افتاده است. در حالی که کشورهای حاضر در مذاکرات هسته ای در حال چانه زنی با ایران بودند، بر اساس گزارش ها شرکت اپل در طی 2 سال گذشته در انتظار لغو تحریم ها بوده است. یک مقام شرکت اپل گفته بود، با توزیع کنندگان ایرانی در لندن دیدار کرده تا در مورد قراردادهای احتمالی برای صدور محصولات با ایران با آنها گفت و گو کند.
528 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 26, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب