شاگردی آقای دایی افتخار است

کد خبر: 6614 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار فوتبال, ورزش

محمد اوسانی؛

شاگردی آقای دایی افتخار است

اوسانی با 4 گل در مسابقات یونیورسیاد کره‌ی جنوبی به عنوان آقای گلی دست یافت. وی این عنوان را مدیون دانش بالا و مدرن سرمربی شان دانست.

شاگردی آقای دایی افتخار است

به گزارش سرویس ورزشی روز از نو ، محمد اوسانی درباره مسابقات یونیورسیاد کره ی جنوبی و عملکرد تیم ملی دانشجویان ایران گفت: این مسابقات با حضور 16 کشور قدرتمند جهان آغاز شد و ما با قرعه ی بدی روبه رو شدیم و در گروه مرگ با حضور برزیل و ژاپن قرار گرفتیم، تیم هایی که در انتها جز 4 تیم اول بودند. سطح مسابقات به طور محسوسی بالا بود و تیم هایی که حضور داشتند از بازیکنان لیگ های اروپایی بهره می بردند و تیم ما تنها چند بازیکن لیگ برتری داشت. البته این را نیز باید بگویم آقای کرمی هم با دست و بالی بسته و البته با فکر آینده سازی برای دانشجویان این تیم را انتخاب کردند و تا انتها پای بی تجربگی بچه ها ماندند. البته گرچه امسال نتیجه موفقیت آمیزی حاصل نشد اما در سالهای آینده می توانیم با جدیت بیشتر شاهد موفقیت ورزشکاران در یونیورسیاد های بعدی باشیم.

مهاجم اندیمشکی تیم ملی دانشجویان در مورد کسب عنوان آقای گلی مسابقات یونیورسیاد گفت: شاید مهمترین دلیل موفقیت من آقای کرمی باشد که با فکر و دانش مدرن با بازیکنان رفتار می کرد و همین باعث می شد اعتماد به نفس بالایی بگیریم. البته باید از اینجا از تمام بازیکنان و مسوولان تیم ملی دانشجویان تشکر کنم چرا که این موفقیت محصول تلاش جمعی بوده است.

مهاجم صبا درباره تمدید قراردادش و همچنین حضور علی دایی در صبا گفت: من قراردادم را با تیم صبا برای یک سال دیگر تمدید کردم و امسال هم در خدمت این تیم هستم. امیدوارم بتوانم امسال دل مردم قم را شاد کنم و برای تیمم مفید باشم. دیروز بعد از اینکه قراردادم را تمدید کردم خبر حضور آقای دایی را  دیدم. این را باید بگویم که آقای دایی از بچگی الگوی من بوده اند و همیشه آرزوی داشتم ایشان را از نزدیک ببینم. اکنون که شاگرد ایشان شده ام از صمیم قلب خوشحالم و افتخار می کنم. امیدوارم بتوانم مشکلات فنی خودم را در کنار ایشان برطرف کنم و یک علی دایی دیگر برای کشورمان شوم.

232 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 26, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب