ارزان‌ ترين و گران‌ ترين پيامک‌ ها


ارزان‌ ترين و گران‌ ترين پيامک‌ ها

از نوروز امسال به واسطه مصوبه مجلس شوراي اسلامي،مبلغ 10 ريال به هزينه هر پيامک اضافه شده تا اين رقم به خزانه دولت واريز شود.

طبق مصوبه مجلس قرار بر اين بوده که اين رقم به حساب برخي سازمانها از جمله هلال احمر و سازمان بهزيستي واريز شود.

اما اين افزايش تعرفه درحالي صورت گرفته که طبق آمارهاي ارائه شده با روي کار آمدن و گسترش دسترسي مردم به نرم‌افزارهاي ارتباطي تلفن همراه استفاده از پيامک کاهش يافته و مردم کمتر از اين سرويس استفاده مي‌کنند.

به گزارش سرویس دانش و فناوری روز از نو , بر اساس اين تغييرات از ابتداي فروردين ماه سال جاري تغييراتي در تعرفه پيامک هر يک از اپراتورها ايجاد شده و طبق آخرين تعرفه‌هاي اعمال شده درحال حاضر هر سه اپراتور تلفن همراه براي سيم کارت‌هاي دائمي خود هر پيامک فارسي را به قيمت 99 ريال محاسبه مي‌کنند.

البته در زمينه پيامک‌هاي لاتين در سيم کارت‌هاي دائمي تغييرات اندکي درتعرفه‌هاي اپراتورها وجود داشته و براين اساس همراه اول و ايرانسل هر پيامک را 232 ريال و رايتل 230 ريال محاسبه مي‌کند.

ارزان‌ ترين و گران‌ ترين پيامک‌ ها

اما درخصوص سيم کارت‌هاي اعتباري نيز اپراتورها تعرفه‌هاي متعددي در نظر گرفته‌اند که در اين ميان همراه اول براي هر پيامک فارسي سيم کارت اعتباري تعرفه‌اي معادل 116 ريال درنظر گرفته که اين تعرفه در ايرانسل و رايتل به ترتيب به 115 و 99 ريال کاهش مي‌يابد.

هزينه‌ ارسال يک پيامک با زبان لاتين نيز در سيم کارت‌هاي اعتباري همراه اول و ايرانسل 274 ريال است که اين تعرفه در رايتل تا 230 ريال کاهش پيدا مي‌کند.

273 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 26, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب