سارقان، اموال سارق را ربودند

کد خبر: 6391 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, جامعه, حوادث

رئيس پليس آگاهي استان فارس گفت:

سارقان، اموال سارق را ربودند

با تلاش مأموران پليس آگاهي استان فارس يك نفر سارق منزل با 45 فقره سرقت در شيراز شناسايي و دستگير شد و اين در حالي است که دو سارق ديگر اموال اين سارق را به سرقت بردند.

 سارق

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از پايگاه خبري پليس، رئيس پليس آگاهي استان فارس گفت: در پي وصول يک فقره پرونده از کلانتري “جنت” شيراز تحت عنوان سرقت منزل، موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران قرار گرفت.

 

سرهنگ “سيروس حيدري” ادامه داد: پس از انجام تحقيقات لازم از مالباخته، وي اعلام كرد که پس از بازگشت به منزل متوجه سرقت اموالي از جمله يک دستگاه لپ تاپ، يک دستگاه دوربين عکاسي، مقاديري وجه نقد، طلاجات و تبلت از منزل خود شده است.

 

وي ادامه داد: تحقيقات مأموران در اين زمينه ادامه داشت تا اين كه توسط مأموران کلانتري “عباسيه” شيراز دو سارق به اتهام سرقت درون خودرو دستگير و تعدادي اموال مسروقه از جمله يك دستگاه لپ تاپ از آنان کشف شد.

 

اين مقام انتظامي با بيان اين كه توسط مأموران کلانتري با مالک لپ تاپ تماس گرفته و پس از مراجعه به کلانتري به دليل عدم ارائه مدارک از تحويل به وي خودداري و پرونده جهت ادامه رسيدگي به پليس آگاهي ارسال شد، عنوان کرد: در پليس آگاهي از دو سارق درون خودرو تحقيقات انجام شد و اعلام كردند اموال مسروقه را از داخل يک دستگاه خودروي سمند در حاليکه راننده آن خواب بوده، سرقت كرده اند.

 

رئيس پليس آگاهي استان فارس گفت: با پيگيري و تماس هاي مجدد با مالباخته جهت تحويل لپ تاپ، نامبرده از مراجعه خودداري و در ادامه بررسي و با اقدامات فني مشخص شد نامبرده از دو دستگاه گوشي تلفن همراه که از درون منزل به سرقت رفته استفاده كرده و با توجه به اقرار سارقان درون خودرو ماموران به اين نتيجه رسيدند که شخص مورد نظر سارق منزل است.

 

حيدري تصريح كرد: با استعلام هاي لازم مشخص شد دو دستگاه خودروي سواري سمند و پژو 405 به نام وي ثبت شده و از طريق پليس پليس امنيت عمومي استان اطلاع حاصل شد شخص مورد نظر به اتهام تهديد به قدرت نمايي، حمل دو قبضه اسلحه کلت کمري و تيراندازي دستگير و يک دستگاه پژو 405 تحت تعقيب پليس آگاهي از وي توقيف شده است.

 

وي گفت: متهم به پليس آگاهي انتقال و پيرامون جرائم ارتکابي از وي تحقيقات لازم صورت گرفت كه تاکنون به 45 فقره سرقت منزل به شگرد شکستن شيشه و ورود از طريق نورگير، بالکن و تراس در شهرستان شيراز اقرار كرد.

 

اين مقام انتظامي با اشاره به اين كه تاكنون 41 نفر از مالباختگان شناسايي شده اند، افزود: در اين راستا يك نفر خريدار اموال مسروقه نيز دستگير و تحقيقات بيشتر پليس درباره اين پرونده ادامه دارد.

 

حيدري در پايان با توصيه به شهروندان اعلام کرد که هشدارهاي پليسي پيرامون پيشگيري از سرقت را جدي بگيرند و نسبت به ايمن سازي درب هاي ورودي منزل خود اقدام لازم را انجام دهند.

259 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 25, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب