تخم مرغ عجیب و غریب +تصاویر

کد خبر: 6159 | ارسال نظــر
مجموعه: حوادث, گوناگون, وبگردی

تخم مرغ عجیب و غریب +تصاویر

به گزارش روز از نو ، کارول چاپلین کشاورزی از نیوزیلند است که اتفاق جالبی را به چشم خود مشاهده کرده است. وی زمانی که برای جمع آوری تخم مرغ ها از مرغدانی رفته بود با پدیده جالبی روبه رو شد.
کارول چاپلین کشاورزی از نیوزیلند است که اتفاق جالبی را به چشم خود مشاهده کرده است. وی زمانی که برای جمع آوری تخم مرغ ها از مرغدانی رفته بود با پدیده جالبی روبه رو شد.مرغ او تخم مرغی گذاشته بود که شکل و ظاهری عجیب و خنده دار داشت. این قضیه او را بسیار متعجب  نموده بود، که تصمیم گرفت عکس آن را منتشر کند.

تخم مرغ عجیب و غریب +تصاویر

تخم مرغ عجیب و غریب +تصاویرعکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری  عکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری عکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری عکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری عکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبریعکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبریعکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبریعکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری عکس خنده دار,عکس جالب تخم مرغ عجیب روز از نو روزی از نو روز نو خبر داغ بهترین مجله سرگرمی تفریحی بهترین سایت خبری و سرگرمی بروز ترین سایت سرگرمی و تفریحی و خبری
1368 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 25, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب