تهیه و توزیع بستنی فاسد در همدان

کد خبر: 6141 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

تهیه و توزیع بستنی فاسد در همدان

رییس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان همدان از شناسایی و کشف کارگاه تهیه و توزیع بستنی فاسد با جعل برند در شهر همدان خبر داد.

تهیه و توزیع بستنی فاسد در همدان

به گزارش روز از نو ،مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، سرهنگ احمد رحیمی گفت: در پی خبری مبنی بر فعالیت کارگاهی در امر تهیه وتوزیع بستنی با برند جعلی در شهر همدان ، عوامل نظارتی پلیس امنیت عمومی، با همکاری بازرسان مرکز بهداشت همدان پس از هماهنگی با مقام قضایی، از کارگاه و انبار تولید بستنی در یکی از مناطق شهر همدان بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: در بازرسی صورت گرفته مشاهده شد متصدی این واحد در داخل این کارگاه به تهیه، تولید و بسته بندی انواع بستنی فاقد پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و با استفاده از افزودنی های غیرمجاز و بدون تاریخ تولید و انقضا از نظر ارگانیکی اقدام می کند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد، این فرد با سوء استفاده از نام تجاری یک شرکت لبنیات وبستنی معتبر اقدام به توزیع بستنی می کند.
سرهنگ رحیمی اضافه کرد: در این راستا از این کارگاه، مقدار 1.5 تن انواع بستنی بسته بندی شده کارخانه ای و 50 کیلوگرم مواد خوراکی فاسد شامل پودراسانس و ملزومات تولید بستنی، پودر کاکائو و نان بستنی کشف شد.

وی گفت: این کارگاه به دلیل رعایت نکردن ضوابط انتظامی و بهداشتی و نداشتن مجوز فعالیت، پلمب و از فعالیت آن جلوگیری به عمل آمد و پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرکز بهداشت همدان شد.
تازه ترین خبرهای حاکی از این است که در اوایل ماه مبارک رمضان نیز یک تعویض روغنی در همدان که اقدام به تهیه و توزیع بستنی می کرد توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

921 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 25, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب