تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظریف


تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظریف

محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، البته پس از همه چهره های سیاسی و اجرایی، توافق هسته ای را به محمدجواد ظریف، وزیر امروز خارجه دولت یازدهم، تبریک گفت.

 پيام قاليباف به ظريف

به گزارش اخبار سياسي سايت روز از نو ؛ او در صفحه اینستاگرامش، با انشتار عکسی از خودش در کنار ظریف ، نوشت:

 

خداقوت دوست عزیز

وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های مجاهدانه تیم مذاکره‌کننده ایران و به خصوص دوست عزیزم جناب آقای #دکتر_ ظریف تقدیر نمایم و به همه‌ی آنها خسته نباشید بگویم. انشالله از امروز نیز همه در داخل کشور با کار و تلاش بتوانیم کام مردم ایران را شاد نگاه داریم.

محمدباقر قالیباف

۹۴/۴/۲۴

 

Xتبریک اینستاگرامی قالیباف به ظريیف ؛ تبریک اینستاگرامی قالیباف ، ظریيف ، پيام قاليباف به ظریيف ؛، تبريك ، اينستگرام ، تبريك اينستگرامي، پيغام قاليباف به ظری تبريكX تبريك اينستگراميX تبريك قاليباف به ظرييفX تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظريیفX تفري تبريكX تبريك اينستگراميX تبريك قاليباف به ظريفX تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظریفX تفريحيX روز از نوX ظريفX قاليبافحيX روز از نوX ظريفيX تبريكX تبريك اينستگراميX تبريك قاليباف به ظريفX تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظریفX تفريحيX روز از نوX ظريفX قاليباقاليباف تبريكX تبريك اينستگراميX تبريك قاليباف به ظريفX تبریک اینستاگرامی قالیباف به ظریفX تفريحيX روز از نوX ظريفX قاليباف
225 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 25, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب