دزدی از صندوق‌ های صدقات جرم است


دزدی از صندوق‌ های صدقات جرم است

به گزارش سايت بزرگ روز از نو رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه صندوق‌های صدقات از رده خارج شده‌اند، گفت: براساس توافق جدیدصورت گرفته با نیروی انتظامی، از این پس برداشتن پول از صندوق‌های صدقات جرم محسوب می‌شود.
صندوق صدقات

سیدپرویز فتاح به صندوق های صدقات اشاره کرد و گفت: صندوق های قدیمی و فلزی در یک دوره ای کاربری داشتند، اما در حال حاضر این صندوق ها از رده خارج شدند و باید جمع آوری شوند.

به گفته وی، از سویی به دلیل رطوبت و همچنین بهداشت پایین اسکناس و از سوی دیگر دزدی‌هایی که از صندوق ها می شود باید صندوق های جدید جایگزین قبلی ها شود که این کار نیز آغاز شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از برگزاری جلسه ای با فرمانده نیروی انتظامی خبر داد و گفت: در این جلسه قرار شد فرمانده نیروی انتظامی به همه استان ها ابلاغ کند که برداشتن پول از صندوق صدقات دزدی و جرم محسوب می شود و ماموران پس از اعلام این تخلف با فرد خاطی همانند جرایم دزدی برخورد خواهند کرد.

فتاح ادامه داد: به زودی نیروی انتظامی این موضوع را ابلاغ می کند و همچنین اقدام دیگر ما این است که صندوق ها را طوری طراحی خواهیم کرد که به راحتی پول از آن بیرون نیاید و کسی نتواند از صندوق های صدقات دزدی کند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) به صندوق های دیجیتالی اشاره کرد و افزود: برنامه ریزی های لازم برای راه اندازی این صندوق ها و همچنین کمک به کمیته امداد از طریق تلفن همراه و کارت بانکی انجام خواهد شد که بخشی از این کار صورت گرفته و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد.

364 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 24, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب