کاهش شدید قیمت هندوانه در بازار


کاهش شدید قیمت هندوانه در بازار

رئیس اتحادیه میوه و سبزی از کاهش چشمگیر قیمت هندوانه در بازار خبر داد و گفت: احتمال افزایش قیمت میوه و سبزی در آستانه عید فطر وجود ندارد.

روزازنو: سید حسین مهاجران از کاهش شدید قیمت هندوانه در بازار خبر داد و اظهارداشت: قیمت این محصول به اندازه ای کاهش پیدا کرده که حتی هزینه حمل و نقل آن تامین نمی شود، همچنین تولید و عرضه زیاد علت این امر است.

قیمت میوه در بازار

وی، قیمت هرکیلوگرم هندوانه را در میدان میوه و تره بار، بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان اعلام کرد و با اشاره به اینکه قیمت سایر محصولات نسبت به هفته قبل تغییری نداشته است، افزود: هم اکنون قیمت هرکیلوگرم خربزه ۱۵۰۰ تومان، طالبی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان، شبرنگ ۹۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان، آلو از ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان و هلو ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان است.

مهاجران همچنین از ورود انگور سفید به بازار مصرف خبر داد و اضافه کرد: در حال حاضر قیمت این محصول بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان است، ضمن اینکه خیار از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان، گوجه فرنگی از ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان، موز از ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ تومان، پیاز از ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومان و سیب زمینی از ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان به مشتری عرضه می شود.

وی درباره احتمال تغییر نرخ میوه و سبزیجات در آستانه عید فطر گفت: چنین احتمالی وجود ندارد، چراکه میوه بسیار فراوان و  مغازه‌ها کاملا پر هستند.

روزازنو

 

259 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 24, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب