آخرین وضعیت پیوستن ضرغام اسماعیل به پرسپولیس


ضرغام اسماعیل، مدافع چپ ملی‌پوش تیم پلیس عراق، بازیکنی است که مورد توجه پرسپولیس قرار دارد.

به گزارش سرویس ورزشی روزازنو، اسماعيل درخصوص مذاكرات باشگاه پرسپوليس با باشگاه عراقي‌‌اش گفت: بله، باشگاه پرسپوليس به باشگاه پليس عراق نامه زده و رسماً خواهان حضورم در اين تيم شده است اما من يك سال ديگر با تيم قرارداد دارم و باشگاه پليس هم رضايتنامه مرا صادر نخواهد كرد، از طرف ديگر مسئولان باشگاه هم بيشتر راغب هستند كه من به يكي از تيم‌هاي اروپايي بروم و اصرار دارند كه تنها در اين صورت رضايتنامه مرا صادر خواهند كرد.

 

مدافع چپ تيم ملي عراق با اين وجود كمي براي حضور در پرسپوليس از خودش نرمش نشان داده و در اين ارتباط تأكيد مي‌كند: اگر قرار باشد به پرسپوليس بيايم حتماً پولم را جلوتر مي‌گيرم چون شنيده‌ام باشگاه پرسپوليس مشكل مالي دارد و خيلي سخت پول بازيكنانش را مي‌پردازد. ضرغام اسماعيل در پايان خاطرنشان مي‌كند: در حال حاضر يك پيشنهاد از يك تيم دسته دومي در آلمان دارم و ترجيح مي‌دهم اگر از پليس عراق جدا شدم به آلمان بروم با اين وجود بايد ديد در روزهاي آتي چه اتفاقي مي‌افتد.

در شرايطي كه باشگاه پرسپوليس علاقه خود به جذب ضرغام اسماعیل را علني و مذاكره با اين بازيكن را نيز آغاز كرده بود، باشگاه استقلال تهران نيز به صورت مخفيانه در پي جذب اين مدافع ملي‌پوش عراقي برآمده و درصدد بود تا بازيكن مورد نظر پرسپوليسي‌ها را جذب كند. بنابر اعلام رسانه‌هاي عراقي و به طور خاص سايت «Iragi- players» پس از پيشنهاد رسمي باشگاه پرسپوليس تهران براي جذب اين بازيكن، رقيب ديرينه آنها استقلال تهران نيز به دنبال جلب رضايت اين بازيكن براي پوشيدن پيراهن آبي اين تيم بود.
اما سايت عراقي گزارش داد هم‌اكنون شانس تيم‌هاي تركيه‌اي به خصوص تيم ريزاسپور براي جذب ضرغام اسماعيل بيشتر از تيم‌هاي ايراني است و ضرغام در صورت رفتن به اين تيم همبازي هموطن خود عدنان علي خواهد شد.

سرویس ورزشی روزازنو

248 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب