تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای


تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

شادمانی مردم در جشن هسته‌ ای

سری دوم تصاویر جشن توافق هسته ای را در این لینک ببینید

تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

به دنبال اعلام توافق هسته ای و پیروزی مذاکرات دو طرف به صورت برد – برد ایران و اتحادیه اروپا , و اذعان جهانیان به حقوق مسلم هسته ای جمهوری اسلامی ایران , مردم ایران در شامگاه سه شنبه 23 تیر ماه 1394 به شادمانی در این رابطه پرداختند .

تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

به گزارش سرویس سیاسی روز از نو , همزمان با تهران، مردم دیگر استان ها و شهرستان های کشور، به دنبال اعلام به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای و اذعان جهانیان به حقوق هسته ای ایرانیان، شامگاه سه شنبه پس از افطار با حضور در خیابان ها به شادمانی پرداختند.

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای
بخشی از تجمع جشن توافق از میدان ولی عصر دارد به سمت بالا حرکت میکند. جمعیت الان بالای دو هزار نفر هست
شعار: کیهان، اسرائیل ، تسلیت تسلیت
درسته که ظریفه، شیش کشور رو حریفه 😉 اینم یکی از شعارهای جشن توافق میدان ولی عصر
ایران سبز آباد بمب اتم نمیخاد

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

امشب شب شادیه …. جاش خالیه
اصلاحات زنده باد …. پاینده باد

دکتر ظریف زنده باد
روحانی پاینده باد

الان، میدان ولی عصر تهران، تجمع مردم برای جشن توافق هسته ای ماشین ها هم بوق شادی میزنند

دو شعار جالب جشن توافق در میدان ولی عصر:
مرگ بر هیچ کسی، زنده باد زندگی
روحانی زنده باد هاشمی پاینده باد
پلیس در حال حفظ نظم است در جشن توافق میدان ولی عصر

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

مردم در خیابان های مختلف شهرستان کرج، با در دست گرفتن پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی ایران و با به صدا درآوردن بوق خودروها شادی خود را از این موفقیت در عرصه بین المللی ابراز کردند.

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

بر اساس این گزارش، مردم شهرستان کرج با عبور از خیابان های مختلف شهر کرج و با به اهتزاز درآوردن پرچم ایران، از ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای در مقابل 6 قدرت جهان و به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای و احقاق حقوق هسته ای ابراز خردسندی کردند.

تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

شادی مردم از توافقات هسته ای

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

بوشهری ها تدبیر دولت درگشودن قفل هسته ای را جشن گرفتند.

اقشار مختلف مردم بوشهر سه شنبه شب با تجمع در میدان حضرت امام (ره) این شهر کارساز شدن کلید دولت دبیر و امید درگشودن قفل مناقشه 12 ساله هسته ای در فرجام میمون مذاکرات ایران و گروه 1+5 را جشن گرفتند.

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

بوشهری ها دراین تجمع و جشن خودجوش، پیروزی ملت ایران در دست یابی به توافق جامع هسته ای با رعایت اصول و خطوط قرمز تعیین شده نظام توسط تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران را ستودند.

بوشهری ها دستاورد این توافق را نتیجه رهنمودها و هدایت های رهبر معظم انقلاب، پایبندی و عزم رییس جمهوری برای اجرایی کردن وعده داده شده درانتخابات، اعتماد نظام به فرزندان ملت درتیم مذاکره کننده با گروه 1+5 و نتیجه بخش شدن اقدام توام با خرد، تعقل، منطق و نگاه کارشناسی دولتمردان در مذاکرات وین اعلام کردند.

تصاویر جشن و شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

بوشهری های شرکت کننده دراین جشن هسته ای پایان منازعه 12 ساله جمهوری اسلامی با طرف های خارجی در مذاکرات نفس گیر در وین در قالب مذاکرات را صحه گذاشتن و اعتراف دنیا به صداقت و حسن نیت مسوولان کشورمان در بیان صلح آمیز بودن برنامه های هسته ای ذکر کردند.

شرکت کنندگان در این جشن درحالیکه با پخش شیرینی این دستاورد سترگ را به یکدیگر شادباش می گفتند با اجرای زنده ساز و نقاره ، موسیقی محلی و گرداندن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بر دستانشان ،شادمانی خود را از موفقیت فرزندان ملت در کابینه دولت یازدهم ابراز کردند.

همچنین بوشهری ها در این جشن خودجوش بنرهایی در حمایت از دولت از جمله’ ظریف متشکریم’ طلوع آفتاب تدبیر و امید بر آسمان ایران زمین ‘ و ‘روحانی تنها نیست’ را در میدان حضرت امام (ره) نصب کردند.

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

حضور چشمگیر مردم بوشهر در این جشن به حدی است که پلیس برای روان سازی آمد و شد وسایط نقلیه مسیر منتهی به برخی از خیابان های میدان امام (ره) را یک طرفه و مسدود کرده است.

سردادن شعارهایی در حمایت از دکتر روحانی و بنر های متعدد همراه با عکس ظریف و عراقچی با نوشته ‘تاریخ به احترام شما می ایستد’ در دستان جمعیت شرکت کننده در این جشن از دیگر جلوه های این حضور مردمی در میدان امام (ره) بوشهر است.

این جشن که پس از نماز مغرب و عشا آغاز شده است تا زمان مخابره خبر 22 و 30 دقیقه در فضایی آرام و با نشاط در حال انجام است.

شادی مردم از توافقات هسته ای

مردم بروجرد توافق هسته ای را جشن گرفتند

مردم بروجرد سه شنبه شب با اعلام رسمی توافق ایران و کشورهای عضو گروه 1+5 در خصوص پرونده هسته ای کشورمان با حضور در خیابان های شهر، به جشن و شادمانی پرداختند.

زن و مرد و پیر و جوان در حالیکه پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی را در دست داشتند، با سردادن شعارهایی از تیم مذاکره کننده ایران قدردانی کردند.

شرکت کنندگان در این جشن تصایر مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و اعضای تیم مذاکره کننده ایران را در دست داشتند و ندای زنده باد ایران سر می دادند.

رانندگان خودروهای عبوری نیز با بوق زدن در جشن توافق هسته ای شرکت کردند.

در لحظه مخابره خبر ترافیک سنگینی در انتهای خیابان تختی بروجرد به دلیل جشن و پایکوبی مردم ایجاد شده است و نیروی انتظامی با حضور در سطح شهر سعی در رفع ترافیک دارد.

شادی مردم از توافقات هسته ای

شادی و شعف کردستانی ها

مردم مرزدار و غیور استان کردستان با شور و شوق بسیار روند مذاکرات هسته ای را دنبال کرده و همزمان با سراسر کشور به ابراز شادی پرداختند.

فضای حاکم بر شهر سنندج ، محلات پر ازدحام مرکز استان و سایر شهرهای این استان مرزی مملو از ابراز احساسات مردم در خصوص تلاش های موفقیت آمیز تیم هسته ای دولت تدبیر و امید است.

شادی و سرور کردستانی ها در اماکن عمومی که پس از اذان مغرب و عشا و افطار شروع شده، همچنان ادامه دارد.

شادی مردم از توافقات هسته ای

شادمانی شهروندان مشهدی

بدنبال بیانیه مشترک جمع بندی مذاکرات با گروه 1+5 بر سر مسائل صلح آمیز هسته ای، جمعی از شهروندان مشهدی سه شنبه شب با حضور در معابر عمومی به جشن و شادمانی پرداختند.

مردم مشهد در حالی که پرچمهای ایران را در دست داشتد با شعار ‘یاد دبستانی من و ..’ و ‘ایران ایران ‘ با حضور در برخی از معابر عمومی این شهر و از جمله بلوارهای وکیل آباد و هاشمیه به ابراز احساسات پرداخته و خوشحالی خود را از این اتفاق مهم اعلام کردند.

شهروندان مشهدی این اتفاق مهم را به یکدیگر تبریک و شادباش گفتند و از تلاش مسوولین ذیربط و تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان بویژه دکتر ظریف وزیر امور خارجه و رییس جمهوری قدردانی کردند.

شهروندان مشهد با به صدا در آوردن بوق وسائل نقلیه خود خوشحالی خود را از این اتفاق مهم نشان دادند؛ این مساله منجر به ترافیک در برخی معابر عمومی مشهد و به خصوص بلوارهای وکیل آباد و هاشمیه شده است .

شادی مردم از توافقات هسته ای

جشن مردم شهرکرد

جمعی از مردم شهرکرد نسبت پایان مذاکرات هسته ای ایران با پنج به اضافه یک،سه شنبه شب واکنش شادی از خود نشان دادند و این موفقیت ایران را جشن گرفتند.

تعدادی از مردم مرکز استان با تردد در خیابان های کاشانی و فردوسی این شهر ،با بوق زدن ممتد و در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران، نسبت به این جمع بندی واکنش نشان دادند.

تعدادی از جوانان با شعارهای « روحانی دوستت داریم » و « ظریف قهرمان ماست » به پایان مذاکرات واکنش مثبت نشان دادند.

این تعداد پس از برگزاری جشن در چهارراه هواپیمایی به سمت بوستان ملت حرکت کردند و با ساز و دهل به جشن و پایکوبی پرداختند.

در این بین جمعی از جوانان از دیپلماسی فعال دولت یازدهم ابزار خرسندی کردند و با صدای بلند ‘محمد جواد ظریف ‘ را صدا می زدند.

 

شادمانی مردم در جشن پیروزی هسته‌ ای

1918 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب