مسافران پرواز ماهشهر وزن‌ کشی شدند


مسافران پرواز ماهشهر وزن‌ کشی شدند

به گزارش سرویس وبگردی روز از نو , شرکت هواپيمايي زاگرس مسافران پرواز ماهشهر را در اقدامي غير معمول پيش از سوار شدن به هواپيما وزن‌کشي کرد.

مسافران پرواز ماهشهر وزن‌ کشی شدند

مسافران پرواز ماهشهر وزن‌ کشی شدند

شرکت هواپيمايي زاگرس در اقدامي عجيب و غير معمول مسافران پرواز ماهشهر را پيش از سوار شدن به هواپيما به وسيله ترازو وزن‌کشي کرد.
يکي از مسافران اين پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: مسافران پرواز 4065 شرکت هواپيمايي زاگرس به مقصد ماهشهر امروز با پديده جديد و عجيبي به نام وزن‌کشي مواجه شدند.

وي ادامه داد: در اين اقدام قابل تأمل، ترازويي در درب خروج سالن ترانزيت قرار گرفته بود و مسافران اين پرواز را بالاجبار وزن کرده و با صداي بلند وزن آنها را اعلام و فرد ديگري از کارکنان شرکت هواپيمايي زاگرس وزن‌ها را يادداشت مي‌کرد.
وي با بيان اينکه کادر شرکت هواپيمايي زاگرس علت اين اقدام را گرماي هوا اعلام کردند، افزود: برخي مسافران به اين اقدام عجيب اعتراض کردند اما هيچ فايده و نتيجه‌اي در بر نداشت.

 

اين مسافر پرواز ماهشهر خاطرنشان کرد: اين در حالي است که پرواز مورد اشاره با حدود 25 مسافر يعني بسيار کمتر از ظرفيت قانوني و مجاز خود در برنامه پرواز قرار گرفته بنابراين هيچ اضافه باري نيز وجود نداشته است.
وي اضافه کرد: اميدوارم با رسانه‌اي شدن اين موضوع از تکرار اينگونه رفتارهاي زشت و زننده و غير معمول جلوگيري شود.

386 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب