فيلم‌های سينمايی شبکه يک برای تعطيلات عيد فطر


فيلم‌های سينمايی شبکه يک برای تعطيلات عيد فطر

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر روز از نو , به مناسبت عيد سعيد فطر شبکه يک سیما نسبت به پخش شش فيلم سينمايي بر روي آنتن تلویزیون اقدام نمود .
فيلم هاي سينمايي مرا متهم بدان، آماده باش، ميليونر زاغه نشين، به من نگو قراضه، تفنگدار تنها و فريد بهاري به مناسبت تعطيلات عيد سعيد فطر از اين شبکه پخش مي شود.

شش فیلم سینمایی عید فطر

شش فیلم سینمایی عید فطر

فيلم سينمايي مرا متهم بدان محصول 2006 آلمان و آمريکا و به کارگرداني سيدني لومت جمعه 26 تيرساعت 9 صبح به روي آنتن مي رود. فيلمنامه مرا متهم بدان را سيدني لومت به همراه تي جي مانچيني نوشتند و درآن بازيگراني چون وين ديزل، پيتر دينک لاگ و ران سيلور بازي کردند. اين فيلم درباره شخصيتي است که ساختار نظام قضايي آمريکا را زير سوال مي‌برد. فيلم براساس داستان زندگي حقيقي “جاکومودي نورشيو” ساخته شده که در حين ساخت فيلم فوت کرد، داستاني که به يکي از طولاني ترين محاکمه هاي قضايي آمريکا در بين سال هاي 1987 و 1988 و در مدت 21 ماه، بيست نفر از اعضاي خانواده مافيايي “لوچزه” از افراد ايتاليايي الاصل ساکن نيوجرسي به ارتکاب80 فقره خلاف، محاکمه شدند مي پردازد.
فيلم سينمايي آماده باش به کارگرداني بهرنگ توفيقي و تهيه کنندگي سيدکمال طباطبايي محصول سال1390 و در ژانر طنز است که مهدي سلوکي،آتيلا پسياني، مجيد مشيري، نگين صدق گويا و ستاره اسکندري در آن ايفاي نقش کردند. آماده باش روايتگر داستان سه سرباز به نام هاي رهي، نيما و جاويد است که در روزهاي پاياني ماه مبارک رمضان، زودتراز موعد مقرر به مرخصي مي روند. اين امر باعث بروز مشکلاتي در خانه هايشان مي شود. رهي و نيما در پي درگيري با خانواده براي رهايي از اين وضعيت و رسيدن به آرامش راهي روستاي جاويد در شمال مي شوند. آشنايي با سيد متولي امازاده روستا مسير داستان را تغيير مي دهد… اين فيلم جمعه 26 تير ساعت 16 از شبکه يک پخش مي شود.
فيلم سينمايي ميليونر زاغه نشين محصول سال 2008 انگليس و آمريکاست که دني بويل و لاولين تاندانآنرا کارگرداني کرده اند. دو پاتل، فريدا پينتا و سائوراب شوکلا از بازيگران اصلي اين فيلم سينمايي خانوادگي هستند که روز شنبه 27 تير ساعت 9 صبح از شبکه يک پخش مي شود. در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: وقتي يک پسر جوان بنام “جمال ماليک” در يک مسابقه تلويزيوني به مرحله نهايي و ميليونر شدن نزديک مي شود، مجري تلويزيوني او را به مقامات امنيتي به عنوان يک شياد معرفي مي کند چرا که به نظر نمي رسد پسري به سن او که يک آبدارچي نيز بوده است بتواند به تنهايي از عهده پاسخگويي به سوالها برآيد. “جمال” زير شکنجه پليس روند زندگي سخت و فقيرانه خود را بازگو مي کند. در واقع پاسخ هر يک از پرسش هايي را که “جمال” مي دهد، نتيجه تجربه اي تلخ و دردناک از زندگي پر رنج اوست.
فيلم سينمايي به من نگو قراضه به کارگرداني سيد محسن يوسفي محصول سال 1391 و در ژانر طنز است.جمشيد مشايخي، عليرضا خمسه، فاطمه صدرايي و خسرو احمدي از بازيگران اين فيلم تلويزيوني هستند. اين فيلم داستان مردي بازنشسته حسابداري است که صاحب يک ماشين قديمي و فرسوده بوده که با آن مسافرکشي مي کند، همه از او ميخواهند آن ماشين فرسوده را تعويض کند اما او بخاطر علاقه شديدي که به ماشينش دارد قبول نميکند تا اينکه مسافري سوار ماشينش ميشود و به دليل خاطرات قديمي که او و همسر بيمارش با آن ماشين دارند اصرار شديد به خريد ماشين او را دارند اما او قبول نمي کند و اين شروع ماجراي فيلم است. اين فيلم سينمايي شنبه 27 تير ساعت16 پخش مي شود.
فيلم سينمايي تفنگدار تنها ديگري فيلمي است که روز يک شنبه 28 تير ساعت 9 صبح به روي آنتن شبکه يک مي رود. اين فيلم محصول سال 2013 آمريکا و در ژانر طنز است. گور وربينسکي کارگردان و جاني دپ، آرمي هامر و ويليام فيچر از بازيگران اين فيلم هستند. در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: در سال 1933 در شهر سانفرانسيسکو پسري به نام ويل در شهربازي با سرخپوست پيري به نام تانتو مواجه مي شود که عضو قبيله کومانچي ها بوده و داستان “تفنگدار تنها” را براي او بازگو مي کند. در سال 1869 سفيد پوستان جهت احداث راه اهن در شهر کلبي تگزاس در حال فعاليت بودند. جان ريد برادر کلانتر شهر کلبي پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه حقوق در راه بازگشت به شهر خود است که در قطار با دو تبهکار که يکي از آنها تانتو و ديگري بوچ کونديش است آشنا مي شود. افراد گروه بوچ کونديش براي آزادي سردسته خود به قطار حمله مي کنند و او را با خود مي برند…

فيلم سينمايي طنز فريد بهاري به کارگرداني مهرداد خوشبخت و به تهيه کنندگي رضا جودي محصول سال 1393 است که در آن بهنام تشکر، جمشيد جهانزاده، فريبا نادري، افشين نخعي، پروين ملکي، اکرم مطلبي و محمدعلي دشتي ايفاي نقش کردند. در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: فريد بهاري فردي دروغگو و خيال پرداز است. روزي متوجه مي شود سه شخصيت کاملا مشابه او که هر کدام يکي از صفت هاي اخلاقي بد او را دارا هستند در روند زندگي عادي او اختلال ايجاد کرده اند. بر اثر دردسرهاي اين سه شخصيت فريد بهاري مي شود تصميم ميگيرد عادات ناپسند خود را کنار بگذارد. اين فيلم روز يک شنبه ساعت 16 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.

271 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب