گروگانگیری 18 زن در یک لباس فروشی توسط مردان مسلح

کد خبر: 5130 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

گروگانگیری 18 زن در یک لباس فروشی

سه مرد مسلح با انگیزه دستبرد به یک لباس فروشی، وارد مرکز تجاری درمنطقه ویلنوو لا گارن در شمال غرب شهر پاریس شده و 18 نفر را به گروگان گرفتند.

ساعت 6 و 30 دقیقه بامداد دیروز سه مرد مسلح به زور وارد فروشگاه لباس فروشی پرایمارک در مرکز تجاری کوارتز در شمال غرب شهر پاریس شدند و 18 نفر را را به گروگان گرفته و خواستند هر چه اموال قیمتی همراه دارند به آنها تحویل دهند همچنین از مدیر فروشگاه خواستند هرچه پول در صندوق دارد را روی پیشخوان بگذارد در غیر این صورت گروگان ها را یکی پس از دیگری خواهند کشت.

گروه مسلح گروگانگیر

یکی کارمندان فروشگاه زمانی که روی زمین به همراه دیگر گروگان ها دراز کشیده بود از این فرصت آمده استفاده کرد و با گوشی تلفن همراهش پیامکی برای یکی ازدوستانش ارسال کرد و ماجرای گروگانگیری را خبر داد و از او خواست برای آزادی شان از پلیس کمک بخواهد.

 

حضور به موقع پلیس

این شهروند فرانسوی که با خواندن پیامک کمک خواهی دوستش شوکه شده بود، با پلیس منطقه ویلنوولا گارن تماس گرفت و درخواست کمک کرد. ماموران با اطلاع ازموضوع در قالب چند گروه عملیاتی به فروشگاه مورد نظر اعزام شدند. آنها اطراف فروشگاه و مرکز تجاری که گروگانگیری در آنجا رخ داده بود را زیر نظر گرفتند. با گذشت چهار ساعت از وقوع این حادثه ماموران در حالی که اطراف محل گروگانگیری را محاصره کرده بودند توانستند گروگانگیران را وادار کنند که 18 گروگان زن را آزاد کنند.

بررسی های پلیس نشان می داد اکثر گروگان ها تبعه کشور ایرلند هستند. گفته می شود یکی از افراد مسلح از کارکنان فروشگاه بود. گروگانگیران موفق به فرار از فروشگاه شده و تجسس پلیس برای دستگیری آنها در سطح شهر ادامه دارد.

این حادثه عجیب در منطقه ویلنوولا گارن رخ داده است

 

238 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب