پیدا شدن بعضی قطعات بالگرد شرکت نفتی+اسامی کشته شدگان

کد خبر: 5074 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

پیدا شدن بعضی قطعات بالگرد شرکت نفتی+اسامی کشته شدگان

سرنوشت بالگرد سقوط کرده در خلیج فارس

به گزارش روز از نو ، یک منبع آگاه از پیدا شدن بعضی قطعات بالگرد شرکت نفت فلات قاره در ۱۵ مایلی سکوی ابوذر خبر داد و گفت: با توجه به این مساله بالگرد فلات قاره قطعا سقوط کرده و شانسی برای زنده یافتن سرنشینان آن وجود ندارد.
یک منبع  از پیدا شدن بعضی قطعات بالگرد شرکت نفت فلات قاره در ۱۵ مایلی سکوی ابوذر خبر داد و گفت: با توجه به این مساله بالگرد فلات قاره قطعا سقوط کرده و شانسی برای زنده یافتن سرنشینان آن وجود ندارد.

وی از جستجو برای یافتن لاشه بالگرد شرکت نفت فلات قاره در جزیره خارک خبر داد و گفت: این بالگرد شب‌پرواز حامل خلبان، کمک‌خلبان و 2 نفر از همکاران شرکت حفاری بود که شب گذشته، ساعت 22 و 10 دقیقه از سکوی ابوذر به مقصد بیمارستانی در بوشهر برخاست و 10 دقیقه بعد ارتباط آن به طور کلی با برج مراقبت قطع و خود بالگرد از صفحه رادار محو شد.

وی دلیل پرواز این بالگرد شب‌پرواز را حادثه دیدن یکی از کارکنان شرکت حفاری روی سکوی ابوذر ذکر کرد و گفت:‌ این بالگرد از نوع آگوستا و شب‌پرواز بوده و به شرکت هلیکوپتری تارا تعلق داشته و در اجاره شرکت نفت فلات قاره بوده است.

وی تصریح کرد: تاکنون هیچ اثر، نشانه یا هر موردی که بتواند به یافتن این بالگرد کمک کند، پیدا نشده است.

روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره اسامی سرنشینان این بالگرد را به‌شرح زیر اعلام کرده است، کاپیتان علی عزتی خلبان بالگرد، صفر پایخوان کمک‌خلبان بالگرد و خورشید حسینی و رسول شجرات از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران.

574 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 23, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب