حکم بدوی رئیس عرفان حلقه صادر شد


حکم بدوی رئیس عرفان حلقه صادر شد

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم دادگاه بدوی رئیس عرفان حلقه خبر داد و گفت: طرفین در پرونده کهریزک از رئیس دادگاه خواسته‌اند سردار احمدی‌مقدم و سردار رادان به عنوان مطلع در دادگاه حضور یابند.
غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به صدور حکم دادگاه بدوی رئیس عرفان حلقه گفت: این حکم قابل اعتراض است و در دادگاه تجدیدنظر قابل تغییر است.

حکم بدوی رئیس عرفان حلقه صادر شد

وی در رابطه با تبلیغات وکلا مبنی بر طلاق توافقی تنها با رضایت یک ظرف و نظایر این گفت: این گونه تخلفات را باید خود کانون وکلا رسیدگی کند و تنها در شرایطی قوه قضاییه به موضوعاتی از این دست ورود می‌کند.

اژه‌ای همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر تقاضای اعاده دادرسی توسط مهدی هاشمی گفت: در این مورد چیزی نشنیده‌ام.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود چرا پیشگیری از وقوع جرم در نامگذاری‌های هفته قوه مطرح نشده بود، گفت: پیشگیری از وقوع جرم در قوه قضاییه مورد توجه است و از چند سال پیش معاونت مستقلی برای آن تشکیل شده است و در همه استان‌ها نیز چنین معاونتی ایجاد شده است ولی در کل پیشگیری مقوله وسیعی است و باید با کمک سایر قوا صورت گیرد.

سخنگوی دستگاه قضا در رابطه با پرونده ستاد سوخت نیز گفت: اینکه آیا این پرونده به دادگاه رفته یا نرفته است خبری ندارم.

محسنی اژه‌ای افزود: طرفین در پرونده کهریزک از رئیس دادگاه خواسته‌اند سردار احمدی‌مقدم و سردار رادان به عنوان مطلع در دادگاه حضور یابند.
فارس

392 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 22, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب