بیرون کشیدن پهپاد اسرائیلی از آب‌ +عکس


بیرون کشیدن پهپاد اسرائیلی از آب‌ +عکس

به گزارش سرویس سیاسی روز از نو , به گفته ارتش این دومین بار ظرف سه هفته اخیر است که هواپیماهای تجسسی اسرائیلی در خاک لبنان سقوط می‌کنند.
صراط: پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی که در عمق کمتر از ده متری دریا در شمال لبنان سقوط کرده است در وضعیت خوبی است.

ارتش لبنان روز گذشته از سقوط یک هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی در دریا و در نزدیکی شهر بندری طرابلس در شمال کشور خبر داد.

در همین رابطه ارتش لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: حدود ساعت ۸:۳۰ صبح یک هواپیمای بدون سرنشین اسرائیلی در آب‌های نزدیک به بندر طرابلس سقوط کرد و ارتش اقدامات ضروری را در این مورد انجام داده است.

به گفته ارتش این دومین بار ظرف سه هفته اخیر است که هواپیماهای تجسسی اسرائیلی در خاک لبنان سقوط می‌کنند.

ارتش صهیونیستی از ارائه هر گونه اظهارنظری در این باره خودداری کرده است. سقوط این پهپاد جاسوسی در خاک لبنان بار دیگر دلیل محکمی بر نقض حریم هوایی این کشور از سوی اسرائیل و سپس سکوت این رژیم در این خصوص است.

ارتش لبنان این هواپیمای بدون سرنشین را به یک پادگان نظامی و از آنجا به وزارت دفاع منتقل کرد و اقدامات مربوط به شناسایی آن آغاز شد به این امید که از اطلاعات و تصاویر موجود در آن استفاده کند.

«هشام جابر» سرتیپ بازنشسته ارتش لبنان گفته است که این هواپیما به دست نیروهای ارتش سقوط نکرده بلکه دلیل سقوط آن ناشی از نقص فنی بود.

وی افزود: هواپیمای مزبور از نوع پیشرفته «درون» و بدون سرنشین است که اسرائیل انواع متعددی از آن را در اختیار دارد و شامل انواع «هرمس ۹۰۰» و هرمس ۴۵۰ بوده و مجهز به تجهیزات پیشرفته کنترل و تصویربرداری و ثبت یا جاسوسی است و اسرائیل به استفاده از آن اسرار زیادی در اختیار دارد.

سرتیپ بازنشسته لبنان اظهار کرد که این هواپیما در نزدیکی بندر طرابلس سقوط کرد نه در عمق دریا که در این صورت امکان مشاهده آن وجود نداشت و اگر در خشکی نیز سقوط می‌کرد، منهدم می‌شد.

این هواپیما در عمق کمتر از ده متری دریا سقوط کرده است و همچنان در وضعیت خوبی است.

193539_894 193540_629 193541_855 193542_584 193543_330 193544_991

273 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 22, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب