مرد هندی آهن خوار! (+عکس)

کد خبر: 4565 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

مرد هندی آهن خوار! (+عکس)

پزشکان وی گمان می کنند وی مبتلا به اسکیزوفرنی و مشکلات روانی بوده است.

 مرد اهن خوار
فارمر کاملیشوار سینگ، مردی هندی است که به موسسه پزشکی شریستی، برای معالجه سوء هاضمه و درد مراجعه نمود. پس از عکس برداری و سونوگرافی، پزشکان متوجه توده هایی در داخل شکم وی شدند.پس از عمل جراحی آنها از درون شکم آقای سینگ 431 عدد سکه، 196 گلوله آهنی، 17 عدد پیچ و مهره و 3 کلید بوده است. با اینکه پزشکان توانستند با موفقیت این اقلام را از شکم وی بیرون آورند، اما نتوانستد جان وی را نجات دهند.

پزشکان وی گمان می کنند وی مبتلا به اسکیزوفرنی و مشکلات روانی بوده است.

همسر وی گفته است که: شوهر من در چهار هفته اخیر به علت درد شدید شکم، دچار بی خوابی نیز شده بود. اما وی هنوز در مورد خوردن اجسام آهنی، توسط همسرش، چیزی بیان نکرده است.

مرد اهن خوار

حسن روحانی پس از پیروزی در رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری در سال۹۲، باب مذاکره با غرب و گروه ۱+۵ را گشود تا از این راه بتواند با توقف احتمالی تحریم ها کشور را از مسیر رکود خارج و وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم را بهبود بخشد.هرچند شاید روحانی بارها و بارها (حداقل در لسان و بیان) ادعا کرده باشد که مشکلات اقتصاد هندی ی ما ناشی از تحری هندی م ها نیست اما فردی که حتی «آب خوردن» مردم را نیز به تحریم گره می زند قطعا به دنبال رفع آن است تا وضعیت محیط زیست و کمبود آب و آلودگی هوا و تر هندی افیک پایتخت و … را نیز سر و سامان دهد!اما در این بین یک سوال بوجود می آید و آن ااست که آیا براستی انجام توافق با طرف های غربی می تواند ب هندیه بهبود شرایط دولت روحانی و محبوبیت آن کمک کند و مشکلات را از سر راه دولت تدبیر و امید بردارد؟ به بیان ساده تر، آیا امضای توافق با طرف غربی، ضمانتی می شود برای ۸ ساله شدن دولت حسن روحانین
978 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 22, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب