اولين تبريک توافق هسته‌ ای از طرف مسئولین+عکس


اولين تبريک توافق هسته‌ ای از طرف مسئولین+عکس

اولين تبريک توافق هسته‌ای

اولين تبريک توافق هسته‌ ای از طرف مسئولین+عکس

برخی منابع غیر رسمی و خبرگزاری ها گفته اند که مذاکرات ایران در وین تقریبا به پایان رسیده و توافق انجام شده است. بر این اساس، پیرموذن از دیگر مسئولین در تبریک پیش دستی کردند.

اکنون نشست‌ها برای نگارش برنامه جامع اقدام مشترک با فشردگی بیشتری و در سطوح مختلف در حال انجام است و تلاش طرفین بر این است تا هرچه می‌توانند از تعداد اختلافات و پرانتز های موجود در متن به منظور دست‌یابی به یک توافق خوب، کم کنند. در حالی که هنوز خبرهای مبنی به توافق رسیدن تیم هسته ای به گوش نمی رسد اما کمال الدین پیرموذن در تبریک پیش قدم شد و در اینستاگرام خود از به توافق رسیدن ابراز خرسندی و در این مورد نیز به کاربران تبریک گفتند.

آقای پیرموذن در اینستاگرام خود نوشت: يا علي گفتيم و عشق آغاز شد. تعامل عزت خواه ايران با غرب ببار نشست. شهد شيرين توافق و افزايش ثروت ملي گواري وجود ايرانيان. اميدوارم انشالله بزودي بعد موفقيت ديپلماسي سياسي شاهد توفيقات ديپلماسي اقتصادي ودرنهايت تحقق حماسي اقتصادي با مشاركت موثر دولت وملت باشيم، اينجانب نيز با اتكال به قدرت لايزال الهي، باعنايت بدرخواست مردم قدرشناس اردبيل كهن، بعنوان نامزد انتخابات مجلس دهم، درخدمت هموطنان عزيز و همشهريان شريف بوده و مددرسان دولت تدبير و اميد خواهم بود. عزت ايرانيان مستدام

باشگاه خبرنگاران

788 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 22, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب