نخستین ویلای شناور جهان


نخستین ویلای شناور جهان

به گزارش سرویس وبگردی روز از نو , مسئولان شرکت BMT که قبلا نيز در پروژه‌هاي دريايي مثل جزاير شناور يوتوپيا نيز به موفقيت رسيده بودند، اکنون اميدوارند تا طرح ويلاهاي شناور SeaScape به زودي ساخته شود.
مسئولان اين شرکت در مورد جزئيات فني اين طرح افزودند: طراحي اين ويلاها به گونه‌اي انجام شده که قطعات آنها به آساني باز شده و با کشتي‌هاي معمولي قابل حمل باشند. در اين طراحي براي ساخت شاسي اصلي از آلومينيوم استفاده شده و همچنين ساير قطعات در تماس با آب نيز از فايبرگلس ساخته مي‌شود. طراحي اين ويلاها به گونه‌اي انجام شده که براي تامين انرژي و آب کاملا خودکفا بوده و حمل محموله آب نيز لازم نيست.

مهندسان بخش طراحي شرکت BMT در مورد نوآوري‌هاي به کار رفته در اين طرح افزودند: براي اين منظور که اين ويلاها از نظر تامين انرژي خودکفا باشند بايد از تکنولوژي‌هاي جديد در آنها استفاده کرد. سيستم تهويه مطبوع در اين ويلاها به جاي استفاده از الکتريسيته براي خنک‌سازي تنها از آب دريا براي تهويه مطبوع استفاده مي‌کند.
همچنين براي تامين انرژي الکتريکي علاوه بر ژنراتورهاي ديزلي با آلايندگي کم، تمام قسمت‌هاي نورگير نيز به پنل‌هاي خورشيدي مجهز مي‌شود. فضاي مورد استفاده در هر ويلا نيز از 65 تا 167 مترمربع قابل سفارش است. همچنين ويلاهاي SeaScape مجهز به امکانات بي‌نظيري مثل حمام زير آب و تجهيزات مشاهده 360 درجه دنياي زير آب هستند.

نخستین ویلای شناور جهان

نخستین ویلای شناور جهان

312 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 21, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب