پاسخ آلن ایر به توئیت ظریف +عکس


پاسخ آلن ایر به توئیت ظریف +عکس

به گزارش سرویس وبگردی روز از نو , سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا گفت:

آمریکا فقط یک اسب دارد و اسم آن هم پارامترهای لوزان بوده که عوض نشده است.

سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا در خصوص ادامه روند مذاکرات گفت: بهترین ضمانت برای موفقیت توافق،اگر بتوانیم به آن برسیم، کیفیت آن است. همانطور که جان کری گفتند ما شتاب زده عمل نمی کنیم و سعی می کنیم توافق خوبی به دست آوریم؛ در این صورت اقناع منتقدان و مخالفان ما در کنگره آسان تر خواهد بود.»

آلن ایر همچنین در واکنش به اظهارات محمدجواد ظریف که گفته بود”نمی‌شود در میانه مسیر اسب‌ها را عوض کرد” مدعی شد: ما فقط یک اسب داریم و اسم آن هم پارامترهای لوزان است که عوض نشده اما فراموش نکنیم هیچ توافقی نمی‌شود مگر بر سر تمام مسائل توافق شود.

پاسخ آلن ایر به توئیت ظریف

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره انتقاد تیم مذاکره کننده ایران از اختلافات موجود ۱+۵ گفت: ایجاد اتحاد و اشتراک نظر در داخل گروه ۱+۵ گاهی اوقات زمان می برد اما در هر حال وحدت ۱+۵ خلل ناپذیر است چرا که ما یک هدف مشترک داریم.

وی درباره اختلاف نظر میان روسیه و چین با دیگر اعضای ۱+۵ بر سر تحریم های تسلیحاتی علیه ایران گفت: اتحاد و انسجام درونی گروه ۱+۵ پابرجاست و ضعیف نشده است. همانطور که عرض کردم مشورت و رایزنی همیشه در حال انجام شدن است تا بتوانیم به یک موضع مشترک برسیم.

آلن ایر در ادامه تاکید کرد:این مذاکرات خیلی فشرده و موضوعات هم بسیار پیچیده است و از این رو پیدا کردن راه حل‌هایی که مرضی‌الطرفین باشد، کار خیلی سختی است.

توئیت ظریف

گفتنی است؛ محمد جواد ظریف در طی سخنرانی جان کری با رسانه ها در خصوص مذاکرات، اصطلاحی انگلیسی را به کار برد که رسانه‎ها تغییر مواضع آمریکا در خلال مذاکرات را از آن برداشت کردند.

222 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 21, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب