مرگ نوعروسی که فریب تبلیغات ماهواره را خورد +عکس

کد خبر: 4080 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, جامعه, حوادث

مرگ نوعروسی که فریب تبلیغات ماهواره را خورد +عکس

به گزارش واحد حوادث روز از نو , تبلیغات فریب کارانه ماهواره ها در قرص ها و لوازم آرایشی بهداشتی این روزها چنان فراگیر شده که سهم بیشتری از مردم مجذوب این تبلیغات شده و نسبت به استفاده از آنها میشوند , از قرص های افزایش قد گرفته , تا قرص های لاغری و تناسب اندام .

در روزهای گذشته شبکه های اجتماعی در کرمان حداقل تحت تاثیر یک خبر بودند: مرگ دختر شهربابکی که قصد داشت با استفاده از قرص های لاغری برای جشن عروسی اش به تناسب اندام برسد، اما قبل از اینکه به خانه بخت برود، جانش را از دست داد.

متن این خبر منتشر شده در فضای مجازی به این شکل بود:
« این خانم شهربابکیه، عید فطر عروسیش بوده چند روز پیش میره قرص لاغری از تبلیغات ماهواره میگیره که واسه عروسیش خوش اندام بشه اما متاسفانه بعد از مصرف تشنج میگیره میره تو کما و متاسفانه دیشب فوت میکنه…» این متن همراه با یک عکس به سرعت در شبکه های اجتماعی دست به دست شد. اگرچه بسیاری از خبرهایی که در شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان موبایلی منتشر می شوند منبع درستی ندارند و بسیار پیش آمده که این خبرها صحت نداشته باشند، خبر فوت این دختر جوان اما به واقعیت نزدیک بود. چرا که پیش از این هم در کشورمان بودند افرادی که برای تناسب اندام از قرص های لاغری استفاده کردند و جان خود را از دست داده بودند.

مرگ نوعروسی که فریب تبلیغات ماهواره را خورد

تکذیب خبر توسط مسئولان

فرماندار شهربابک گفت: من اصلا چنین موضوعی را نشنیده ام. محمد رضا شریفی افزود: این خبر صحت ندارد و این ماجرا را تکذیب می کنم. وی تصریح کرد: اگر چنین خبری صحت داشت به طور رسمی اعلام می شد. دکتر محسن آقابابائی رئیس پزشکی قانونی شهربابک اگرچه این خبر را تکذیب نکرد اما گفت: از این ماجرا اطلاعی ندارم.

تایید خبر توسط یکی از کارکنان اورژانس شهربابک

یکی از کارکنان اورژانس شهربابک گفت: این خبر صحت دارد. وی که نخواست نامش فاش شود افزود: موقعی که بچه های اورژانس به خانه این دختر رفتند، او هنوز جان خود را از دست نداده بود و خانواده اش گفتند احتمالا بدلیل مصرف قرص های لاغری حالش بد شده است. وی اظهار داشت: این دختر را به بیمارستان ولیعصر شهربابک منتقل می کنند که وی به کما می رود و او را به کرمان و یا رفسنجان منتقل می کنند. این فرد ادامه داد: این دختر جوان به مدت یک هفته در کما بوده و سپس جان خود را از دست داد. وی در پایان گفت: مرگ این دختر به دلیل مصرف قرص بوده اما اینکه وی چه نوع قرصی را مصرف کرده است باید توسط پزشکی قانونی مشخص شود چرا که برخی می گفتند این دختر بدلیل یک سری مشکلات تعداد زیادی قرص خواب آور مصرف کرده است.

306 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 21, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب