قتل کودک 9 ساله بخاطر خوردن کیک تولد +عکس


قتل کودک 9 ساله بخاطر خوردن کیک تولد +عکس

به گزارش واحد حوادث روز از نو , پسر بچه ای 9 ساله در روز تولدش فقط و فقط بخاطر خوردن تکه ای از کیک تولدش زیر مشت و لگد ناپدریش جان خود را از دست داد و کشته شد.

“رابرت ویلسون” ناپدری این کودک 9 ساله , به اتهام ضرب و شتم وحشیانه ای که منجر به  مرگ پسر بچه 9 ساله و از دست دادن جان وی درجشن تولدش شد، دستگیر و محاکمه شد. بنابراین گزارش “جک گارسیا” پسر بچه 9 ساله تنها به دلیل آنکه بدون اجازه گرفتن وبه دور از چشم “ویلسون” تکه ای کوچک از کیک جشن تولدش را خورد، مورد ضرب و شتم وحشیانه ناپدری‌اش قرار گرفت و در نهایت پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات و صدمات جدی وارد شده جان باخت.

قتل پسر بچه بخاطر خوردن کیک تولد

این حادثه در یک آپارتمان مسکونی در واشنگتن در حالی رخ داد که همه میهمانان سرگرم خوشگذرانی بودند که متوجه فریاد “جک” و “ویلسون” شدند. پزشکان علت مرگ “جک” را پس از انتقال به بیمارستان خونریزی داخلی ناشی از شکسته شدن جمجه و پاره شدن اعضای داخلی بدنش اعلام کردند.

“رابرت ویلسیون” 30 ساله نامزد”گینویا” مادر پسر بچه 9 ساله قرار بود یک هفته بعد از برگزاری جشن تولد”جک” زندگی مشترک خود را آغاز کنند. شاهدان عینی در اظهارات خود به پلیس تاکید کردند که، قادر به نجات جان پسر بچه 9 ساله از زیر مشت و لگد ویلسون نبودند.

طعم شیرین این جشن که با مرگ”جک” کام همه را به ویژه مادرش تلخ کرد و منجر به انزجار خانواده گارسیا از “رابرت ویلسون” شد و از مقامات دادگاه خواستار اشد مجازات برای وی شدند. بنابر حکم دادگاهی که روز گذشته در واشنگتن برگزار شد “رابرت لاری ویلسون” 30 ساله به اتهام قتل عمد محاکمه و به 30 سال زندان محکوم شد.

 

463 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب