محسن رضایی: مذاکرات به نتیجه رسیده


محسن رضایی: مذاکرات به نتیجه رسیده

به گزارش روز از نو ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مذاکرات ما با 1+5 به نتیجه رسیده اما آمریکا نمی‌گذارد که کار تمام شود و به دنبال امتیازگیری بیشتری است.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درپاسخ به سؤالی مبنی بر تلاش آمریکا برای امتیازگیری از ایران به گونه‌ای که دستیابی به توافق لوزان برای ایران به صورت یک پیروزی درآید،

محسن رضایی: مذاکرات به نتیجه رسیده

گفت: آمریکا راهی به جز مذاکره با ایران ندارد و حمله نظامی یا تشدید تحریم‌ها به بن‌بست رسید و اوباما صراحتا گفت ما نمی‌توانیم به ایران حمله کنیم و تشدید تحریم‌ها نیز بی‌فایده است.

وی به گزارش روز از نو تاکید کرد: بنابراین مذاکره تنها راه آمریکاست و سنگ‌اندازی آنها باعث شده اروپایی‌ها که متحد آمریکا هستند نیز از این رفتار آمریکا گله‌مند شوند. هر چند که آن را علنی نمی‌کنند اما معتقدند با توجه به مسئله اوکراین این زیاده‌خواهی‌ها باعث ضرر خواهد شد و باعث می‌شود آنها در خاورمیانه نیز با مشکل مواجه باشند.

محسن رضایی: مذاکرات به نتیجه رسیده

رضایی با تاکید بر اینکه همه قدرت‌های بین‌المللی موافق توافق هستند، به مخالفت روسیه و چین با زیاده‌خواهی‌های آمریکا اشاره کرد و افزود: مذاکرات ما با 1+5 به نتیجه رسیده اما آمریکا نمی‌گذارد کار تمام شود و به دنبال امتیازگیری بیشتری هستند و به این امتیازاتی که جمهوری اسلامی پذیرفته قانع نمی‌شوند.

418 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب