قتل زن باردار توسط شوهرش نوزاد سالم به دنیا آمد

کد خبر: 3871 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

قتل زن باردار توسط شوهرش نوزاد سالم به دنیا آمد

به گزارش سرویس حوادث روز از نو , دادستان عمومی و انقلاب کهنوج از وقوع یک فقره قتل بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری ساچمه‌ای توسط فردی به هویت «ع.ح» خبر داد.

مسعود معاذاللهی اظهار داشت: بر اثر تیراندازی با سلاح شکاری ساچمه‌ای توسط فردی 26 ساله به هویت «ع. ح» در شهرستان کهنوج یک زن باردار به نام «ش. ش» را که باردار بود به قتل رساند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج بیان داشت: با انتقال جسد مقتول به بیمارستان 12 فروردین کهنوج نوزاد دختر 9 ماهه فرد مقتول سالم به دنیا آمده است. معاذاللهی با بیان اینکه انگیزه واقعی قتل در حال بررسی است و متهم تحت قرار بازداشت موقت در زندان به سر می‌برد، افزود: قاتل، شوهر مقتوله است و ضمن معرفی خود به نیروی انتظامی علت به‌ وجود آمدن حادثه را شوخی با اسلحه اعلام کرده است.

طوری که اعلان داشته که به شوخی اسلحه را به سمت همسر نشانه رفته و باعث بوجود آمدن این حادثه ناگوار شده است .

دادستان کهنوج فراوانی و در دسترس بودن سلاح‌های غیرمجاز را تهدیدی بزرگ برای امنیت شهروندان دانست و عنوان کرد: دسترسی و استفاده آسان افراد به سلاح گرم منجر به حوادث هولناکی از جمله وقوع قتل شده است. وی گفت: دارندگان سلاح‌های غیرمجاز می‌توانند به صورت داوطلبانه از طریق مراجع امنیتی و انتظامی نسبت به تحویل سلاح‌های خود اقدام کرده و از معافیت‌های قانونی مجازات بهره‌مند شدند.

185 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب