نزاع پسر با راننده باعث شد پدرش 3 بار زیر گرفته شود

کد خبر: 3868 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

نزاع پسر با راننده باعث شد پدرش 3 بار زیر گرفته شود

نزاع پسر با راننده خطرناک پس از تصادف و در حالی که پدرش روی زمین اتفاده بود، باعث شد در اثر حرکت آرام خودرو پدرش 3 بار زیر گرفته شود.

به گزارش سرویس حوادث روز از نو ،آقای “پیتر کوکس” منتظر پسرش در پارکینگ بازاری در برینسول (انگلستان)ایستاده بود، که آقای “جان کرولی” 44 ساله با خودروی خود به آرامی به خودرو مرسدس سبز او نزدیک شد و با برخورد به آقای کوکس باعث به زمین افتادن او شد.

پسر آقای “کوکس” که از دور این اتفاق را می‌بیند برای متوقف کردن خودروی آقای کرولی بر روی شیشه او می‌کوبد و درنتیجه نزاعی صورت می گیرد و در بین این سر و صدا، خودرو به حرکت آرام خود ادامه می‌دهد و در حالی که آقای کرولی هنوز پشت فرمان است،آقای “کوکس” سه بار زیر گرفته شد.

در این حادثه که در نوامبر سال 2014 اتفاق افتاد قربانی آقای “کوکس” از ناحیه ریه ها آسیب شدید دید و از شکستگی دنده ها و شانه رنج می برد و همچنین طحال خود را از دست داد.

در دادگاهی که بدنبال این تصادف برگزار شد متهم آقای “کرولی” به رانندگی خطرناکش که باعث ایجادجراحت در قربانی شد اعتراف کرد و به 14 ماه زندانی محکوم شد و تا سه سال اجازه رانندگی ندارد.

آقای “کوکس” اهل بریج واتر در گزارش خود گفت که این عدالت نیست ،14 ماه زندانی در قبال از بین بردن یک زندگی، من تاکنون بر روی تخت بیمارستان 4 بار مرده و زنده شده ام و به گفته پزشکانم این یک معجزه است.من حتی قادر به پایین امدن از تخت نیستم.

او در ادامه افزود ؛من فکرمیکنم با توجه به جراحت های من محکومیت او به اندازه کافی نیست.

قاضی دادگاه برینسول کرون گفت: “کرولی” به تنهایی مسئول این جراحت های وارده نیست چرا که او در اثر حمله ی پسر “کوکس” مجبور به حرکت دادن خودرو به این شکل بوده است.

اقای “کرولی” نیزدر این ماجرا بینی اش اآسیب دیده به طوری که در یک جراحی باید از از گردنش قسمتی را برای ترمیم پوست از دست رفته بینی بردارند.

باشگاه خبرنگاران

258 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب