تجاوز جنسی رئیس بازداشتگاه زنان به زندانیان زن با وعده آزادی !+عکس

کد خبر: 3701 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

تجاوز جنسی رئیس بازداشتگاه زنان به زندانیان زن با وعده آزادی !+عکس

تعرض جنسی به زنان زندانی با وعده آزاد شدن از زندان/ اعمال بی‌شرمانه رئیس بازداشتگاه زنان فاش شد

به گزارش روز  از نو ، به نقل از گزارش پلیس ایالتی” دلاور” در شهر” دوور”امریکا یک مقام عالی رتبه در زندان زنان به اتهام داشتن رابطه جنسی با یکی زندانی دستگیر شد.

“فرد ورد” 50 ساله رئیس پلیس امنیتی در زندان زنان به اتهام دو فقره تعرض جنسی در بازداشتگاه و چندین مورد سوء رفتار نسبت به زندانیان شناسایی و دستگیر شد.

تجاوز جنسی رئیس بازداشتگاه زنان به زندانیان زن با وعده آزادی !+عکس

دستگیری رییس زندان به اتهام تعرض جنسی + عکس

بنا بر این گزارش رابطه پنهانی “فرد ورد” با یکی از زندانیان  زن 27 ساله ، زمانی فاش شد که وی این زندانی را پس از انتخاب به عنوان نظافتچی ، بارها و بارها به دفترش در زندان “بیلور” فرا میخواند.

این  زندانی 27 ساله را که در حال گذراندن حکم طولانی مدت خود به اتهام سرقت و قاچاق مواد مخدر در شهر “دوور” امریکا شناسایی و دستگیر شده بود، که “فرد ورد” با وعده  آزادی او را تسلیم خواسته های بی شرمانه‌اش کرده بود.

رییس امنیتی این زندان از قربانی اش خواسته بود تا در صورت قبول پیشنهادش وی را به دلیل داشتن رفتار خوب در دوران محکومیت و درج آن در پرونده اش به قید ضمانت آزاد کند.

تجاوز جنسی رئیس بازداشتگاه زنان به زندانیان زن با وعده آزادی !+عکس

دستگیری رییس زندان به اتهام تعرض جنسی + عکس

رابطه پنهانی “ورد” زمانی فاش شد که  تیم بازرسی زندان “بیلور” مسوول رصد تمامی دوربینهای مداربسته بودند، متوجه فراخوانده شدن یک زندانی به عنوان نظافت چی به دفتر رییس امنیتی بیش از چند بار در طول روز شدند که همین امر منجر به مشکوک شدن آنها به “فرد ورد” رییس امنیتی این زندان شد و بنا به درخواست تیم بازرسی تحقیقات برای آشکار شدن حقیقت اغاز شد.

به گزارش تیم تحقیقات داخلی این زندان ،از لحظه ای که این زندانی وارد اتاق میشد دیگر تصویری از وی و “ورد”  در داخل اتاق وجود نداشت و بدون آنکه دفتر وی نظافت شود زندانی خارج میشد و “ورد” در جای خود مستقر میشد.همین غیبت چند دقیقه ای که چند بار در طول روز اتفاق می افتاد پرده از فساد اخلاقی این مقام عالی رتبه برداشت.

بر اساس قوانین مصوب در این زندان عمل بستن درب و تنها بودن با یک زندانی بدون شاهد تنها زمانی اتفاق می افتد که موارد ایمنی یا امنیتی زندانی در معرض خطر باشد .

این مقام عالی رتبه که با حضور به موقع نگهبانان در حین ارتکاب جرم دستگیر شد از مقام خود عزل و تا برگزار شدن اولین جلسه دادگاه به زندان ایالتی “دلاور”منتقل شد.

زندان “بیلور” تنها زندان دولتی زنان در “دلاور” با 400 زندانی است و بازداشت شدگان از سال 1991 در این زندان بسر میبرند و برقراری امنیت و حفاظت از آنان بر عهده  120 کارمند پلیس مرد تمام وقت است.

باشگاه خبرنگاران

2090 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب