واکنش طلایی به آگهی فروش مواد مخدر +عکس

کد خبر: 3637 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, جامعه

واکنش طلایی به آگهی فروش مواد مخدر +عکس

به گزارش واحد اجتماعی روز از نو , اخبرا در جای جای پایتخت کشور دیده شده که توزیع مواد مخدر روز به روز در حال افزایش است طوری که کار به آگهی دادن و تیتر چسباندن به در و دیوار هم رسیده .

فرمانده سابق پلیس پایتخت با غیر قابل قبول دانستن وضعیت توزیع مواد مخدر در برخی از محله‌های پایتخت تاکید کرد که اگر پلیس با این جرائم مشهود برخورد نکند قطعاً کار خود را انجام نداده است.
مرتضی طلایی در واکنش به انتشار عکس‌هایی از آگهی فروش علنی مواد مخدر در یکی از مناطق پایتخت اظهار کرد: من این وضع را به هیچ وجه قبول ندارم و این مسئله به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
فرمانده سابق پلیس پایتخت ادامه داد: البته مسئولیت پاسخگویی در خصوص این وضعیت با نیروی انتظامی، قوه قضائیه، مدیریت شهری و خود مردم است که یک فضای بی‌دفاعی را ایجاد کردند و با به‌وجود آمدن این فضا چنین اقداماتی رخ می‌دهد.

وی با تاکید بر ضرورت برخورد پلیس با هنجارشکنی‌های آشکار گفت: اگر پلیس با این جرائم مشهود برخورد نکند، قطعاً کار خود را انجام نداده است.

واکنش طلایی به آگهی فروش مواد مخدر +عکس

طلایی افزود: همچنین باید توجه داشت که اگر قوه قضائیه و مردم نیز با این موارد آشکار برخورد جدی نکنند بی‌شک این وضعیت به کل کشور تسری پیدا خواهد کرد.

فرمانده سابق پلیس پایتخت عنوان کرد: برخورد با این موارد گرچه برای پلیس کار سختی نیست ولی زمانی که به گفته کارشناسان موضوع جرائم مواد مخدر به یک تسلسل باطل تبدیل شده است، این تسلسل مشکلاتی را در برخورد با این موارد ایجاد می‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به نیروی انتظامی و پلیس گفت: به نظر من پلیس باید برای محله‌هایی که اقدامات مجرمان تبهکاران در آن تا این حد و سطح قرار دارد، باید برخوردی ضربتی انجام دهد و استقرار موقت یا دائمی در این مناطق را در دستور کار خود قرار دهند تا اجازه ادامه فعالیت مجرمانه آشکار را به این قانون‌شکنان داده نشود.

وی بیان کرد: پلیس باید در محله‌ها و مناطقی که مجرمانش اینچنین اقدام به دیوارنویسی و تبلیغ علنی فروش مواد مخدر می‌کنند، امکان عمل را از مجرمانی که تا این حد گستاخ شدند و آشکارا امنیت جامعه را خدشه‌دار می‌کنند بگیرد.

طلایی خاطرنشان کرد: البته فراموش نباید کرد که همواره دیواری کوتاه‌تر از دیوار پلیس وجود ندارد چرا که من این سؤال را دارم که برای کسانی که پلیس با آنها برخورد کرده، چه اتفاقی افتاده است؟

340 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 20, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب