چگونه زيباتر به نظر برسيم


چگونه زيباتر به نظر برسيم؟

به گزارش واحد آرایش و زیبایی روز از نو , اصلا لازم نيست بدنبال راهنماهاي بي موردي باشيد که چطور جذاب بنظر برسيد، در عوض روي برخي از عادات روزمره‌تان تمرکز کنيد، عاداتي که فوق‌العاده شما را جذاب و زيبا خواهد کرد.
پس بياييد باهم ببينيم چه چيزهايي مي‌تواند يک زن را جذاب و دوست داشتني کند!
1. ورزش کنيد و سالم باشيد
براي اينکه جذاب باشيد، علاوه بر اينکه روحيه‌ي خوبي داريد، بايد فيزيک بدني جذابي هم داشته باشيد. يک بدن سالم، اولين علامت يک زن سالم و جذاب است. بخشي از برنامه‌ي روزانه‌تان را براي رفتن به باشگاه اختصاص دهيد تا چند کيلو اضافه وزنتان را از بين ببريد. اهدافي قابل دست‌يابي براي خودتان تعيين کنيد و از هيچ تلاشي براي رسيدن به بدني سالم دريغ نکنيد.
2. بهداشت را رعايت کنيد

چگونه زيباتر به نظر برسيم؟

بهداشت يک زن‌، در جذاب بنظر رسيدنش نقش خيلي مهمي ايفا مي‌کند. پس بهداشتي باشيد و براي دوش روزانه، بهداشت دهان و دندان، شادابي و خوشبو بودنتان وقت بگذاريد و تمرين کنيد. يک شيشه‌ي عطر کوچک يا يک دئودورانت زنانه در کيفتان داشته باشيد و در روزهاي گرم سال يا روزهايي که خيلي فعاليت داريد از آن استفاده کنيد.
3. بيشتر بخنديد
يک لبخند زيبا، علامت انحصاري يک زن است، نکته‌ي جالبش اينجاست که شما تنها با بيشتر خنديدن مي‌توانيد جذاب بنظر برسيد! در گروه دختراني نباشيد که هميشه اخمالو و بد اخلاق هستند و قيافه‌شان شکل فيلسوف‌هاست! اجازه دهيد احساساتتان حرف بزند و سعي کنيد تا با لبخند همه را مجذوب خودتان کنيد.
4. مراقب پوستتان باشيد
از اينکه يک زن چقدر از پوستش مراقبت مي‌کند، مي‌شود خيلي چيزها فهميد! براي اينکه جذاب‌تر باشيد به خودتان قول دهيد هر کاري از دستتان بر مي‌آيد انجام دهيد تا پوستتان نرم و ابريشمي و سالم باشد. روزتان را با شستشوي صورتتان آغاز کنيد و تا آنجايي که مي‌شود سعي کنيد از لوازم آرايش طبيعي استفاده نماييد.
قبل از اينکه به رختخواب برويد، آرايشتان را پاک کنيد تا منافذ پوستتان بتوانند در طول شب تنفس کنند. اين روتين را براي مدتي تکرار کنيد و هر چند وقت يکبار از پوستتان رويه سايي کرده و از مرطوب کننده و انواع ماسک‌هاي طبيعي استفاده کنيد.
5. درست لباس پوشيدن
لباس هايي را بپوشيد که در آن راحت هستيد و به شکل و فرم بدن و شخصيت شما هم خواني داشته باشد ..
لباس ها چيزهاي زيادي را درباره ديدگاه شما به زندگي نشان مي دهند .. طرز لباس پوشيدن خود را قديمي نگه نداريد و سبک هاي جديد را امتحان کرده و هر چند وقت يک بار لباس هاي کمد خود را تغيير دهيد ..
6. گستاخ نباشيد!
اگر با اطرافيانتان بي‌ادب يا گستاخ باشيد، از چشم ديگران خواهيد افتاد. از طرف ديگر، اگر انسان خوش برخورد و مهرباني باشيد، اتفاقاً جذاب‌تر از قبل خواهيد شد. بدين شکل دوست‌داشتني و نزديک‌شدني‌تر خواهيد شد، مواردي که براي جذابيت حرف اول را مي‌زنند.

486 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 19, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب