مذاکرات تا دوشنبه 22 تيرماه تمديد شد- پوتين: تحريم‌هاي ايران بايد به سرعت پايان پذيرد


آخرين تحولات پرونده هسته‌اي/ با تعليق تحريم‌ها عليه ايران مذاکرات تا دوشنبه 22 تيرماه تمديد شد/ پوتين: تحريم‌هاي ايران بايد به سرعت پايان پذيرد

همزمان با تصميم اتحاديه اروپا مبني بر تعليق تحريم‌هاي ايران تا 22 تير (3روز ديگر) ولاديمير پوتين رئيس جمهور روسيه گفت: تحريم‌هاي ايران بايد به سرعت پايان پذيرند.

اتحاديه اروپا تعليق تحريم‌ها عليه ايران را تا سه روز ديگر تمديد کرد
فارس به نقل از العربيه گزارش داد، اتحاديه اروپا تعليق تحريم‌هاي ايران بر اساس برنامه اقدام مشترک را تا 13 جولاي(22 تيرماه) تمديد کرد. پيش از اين اتحاديه اروپا با هدف فراهم کردن زمينه براي پيشبرد مذاکرات هسته‌اي ايران و گروه 1+5 تحريم‌هاي ايران را به مدت 7 روز تعليق کرده بود. آمريکا نيز تمديد برنامه جامع اقدام مشترک (توافق ژنو) تا روز دوشنبه 13 جولاي (22 تير) و تمديد مذاکرات به تبع آن را تاييد کرد.
پوتين: تحريم‌هاي ايران بايد به سرعت پايان بپذيرند

image

ولاديمير پوتين گفت که تحريم‌هاي ايران بايد به سرعت پايان بپذيرند، اين تحريم‌ها کارايي ندارند.به گزارش تسنيم، رئيس جمهور روسيه طي کنفرانسي خبري در نشست مشترک «سازمان همکاري‌هاي شانگهاي» و گروه «بريکس» تأکيد کرد: توافق هسته‌اي ايران امري حياتي براي امنيت بين‌المللي است. پوتين، تأکيد کرد که (استفاده) از تحريم‌ها به عنوان يک ابزار فشار جهاني بايد لغو شود و تحريم‌ها بايد در مذاکرات بين‌المللي رد شوند. وي پيش‌بيني کرد توافق هسته‌اي با ايران به زودي به دست مي آيد. رئيس‌جمهور روسيه تاکيد کرد، ما آنچه را که در وين رخ مي‌دهد از نزديک زير نظر داريم و اميدواريم توافق با ايران در نزديکترين زمان ممکن امضا شود.

251 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 19, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب