فیلی که از خود سلفی گرفت+تصویر


فیلی که از خود سلفی گرفت+تصویر

دیدنی ترین فیل تایلندی با گرفتن یک دسته موز عکس سلفی گرفت.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران،کریستین لبلانک ۲۲ساله از جمله کسانی است که با فیل سلفی انداخته است اما فرق او با بقیه در این است که این سلفی توسط خود فیل انداخته شده است.

این سلفي که در یکی از جزایر تایلند گرفته شده،۵۰ سنت برای کریستین خرج برداشته است. او برای نزدیک شدن به این حیوان یک دسته ۵۰ سنتی موز می‌خرد و به این طریق با او دوست می‌شود.

کریستین درباره این فیل می‌گوید: این فیل خیلی بازیگوش و در عین حال باهوش بود و گرفتن سلفی کاری کاملا آگاهانه توسط او بود.این عکس حدود دو ماه پیش گرفته شده است اما در روزهای اخیر در رسانه‌های خبری جهان بازتاب داشته است.

3349855_617

کریستین نه تنها معتقد است که این فیل به صورت خودآگاه این عکسبرداری را انجام داده،بلکه می‌گوید:”من مطمئنم که این حیوان هیچ چیز را به اندازه سلفی دوست ندارد!” البته این اولین عکس سلفی این فیل در جهان نیست؛چراکه سال گذشته هم فیلی در باغ وحشی در انگلستان با تلفن همراه یکی از بازدیدکنندگان از خود سلفي انداخت.

3349870_824 3349888_610

کریستین برای تکمیل سلفی‌های عجیب و غریبش به فیلیپین رفت و در زیر آب با یک کوسه،به عنوان بزرگترین ماهی جهان نیز سلفي انداخت.

انتهای پیام/
831 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 19, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب