زوج زشت بازداشت شدند! +عکس


زوج زشت بازداشت شدند! +عکس

زن و شوهر دزد زشت بازداشت شدند!

پلیس اسکاتلندیارد، دو دزد زشت را دستگیر و راهی زندان کرد.

به گزارش سرویس حوادث روز از نو ، پلیس اسکاتلندیارد، دو دزد زشت را دستگیر و راهی زندان کرد.

به گزارش پلیس، متهمان «راشل کوپر» زن 38 ساله و «مارک اسمیت» مرد 42 ساله به خاطر ظاهر زشتشان بلافاصله از سوی مأموران پلیس دستگیر شدند.

زوج زشت بازداشت شدند! +عکس

اطلاعات پلیس حاکی است این دو دزد، زنان و مردان کهنسال و ناتوان را مورد هدف قرار داده و پول‌هایشان را به سرقت می‌بردند.قاضی پرونده می‌گوید این زوج خلافکار به خاطر سرقت‌هایشان به هشت سال و 9 ماه زندان محکوم شدند.

کارآگاهان پلیس می‌گویند اغلب قربانیان به دلیل کهولت سن دچار اختلالات حافظه شدید بوده‌اند. شمار قربانیان این زوج بسیار زیاد بوده اما برخی از آنها توانسته‌اند به خاطر چهره هر دو دزد، آنها را شناسایی کنند.

«برت‌ هاگن» از کارآگاهان پلیسمی‌گوید: هویت ظاهری هر دو متهم در دستگیری‌شان بسیار مؤثر بوده است.قربانیان همه سالمند بوده و به بیماری آلزایمر دچار بوده‌اند اما ذهن آنها چهره هر دو دزد را بخوبی به خاطر سپرده است. همه آنها از دو سارق به عنوان دو متهم زشت یاد کرده‌اند.

دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارددستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد دستگیری سارقان,عکس زن زشت,زن و شوهر,سارق,مأموران پلیس,پلیس اسکاتلندیارد

1217 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 19, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب