اعلام احتمال امضای توافق تا ساعاتی دیگر +عکس


اعلام احتمال امضای توافق تا ساعاتی دیگر +عکس

به گزارش واحد سیاسی روز از نو , یک مقام غربی که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد: در مذاکرات وین تمام کار پیش‌نویس توافق انجام شده است و تنها منتظر تصمیمات نهایی هستیم.

بر این اساس احتمال این پیش میرود که تا ساعاتی دیگر توافق نهایی صورت پذیرد و نتیجه نهایی توافق ایران و کشورهای 5+1 در وین اعلام گردد.

سایت خبری دیلی استار نوشت: “سرگئی ریابکوف” معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که توافق ایران ممکن است طی چند ساعت آینده امضا شود.
یک مقام غربی که نخواست نامش فاش شود اعلام کرد: در مذاکرات وین تمام کار پیش‌نویس توافق انجام شده است و تنها منتظر تصمیمات نهایی هستیم.

احتمال توافق هسته ای

دیلی استار در ادامه افزود: پس از آنکه وزیر خارجه روسیه امروز اعلام کرد تحریم‌های تسلیحاتی ایران در اولین فرصت باید رفع شود، یک مقام ارشد غربی گفت: قدرت‌های بزرگ در حال تلاش برای حل موضوع سخت زمان رفع تحریم تسلیحاتی ایران هستند. این مقام افزود: این موضع جدیدی از سوی روسیه نیست. ما برای یافتن راهی درباره این موضوع سخت در حال فعالیت هستیم.

از سوی دیگر شنیده‌ها حاکی از این است که وزیر خارجه اتریش در یک تماس تلفنی از کاترین اشتون برای سفر به وین برای حضور در مراسم توافق احتمالی ایران و 1+5 دعوت کرده است.

لذا از شما دعوت میکنیم تا با روز از نو پیگیر ماجرای توافقات هسته ای ایران و 5+1 باشید .

360 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 19, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب