اعدام عجیب در کره شمالی +عکس


اعدام عجیب در کره شمالی +عکس

به گزارش واحد حوادث روز از نو , اعدامی عجیب با دلیلی عجیب و غریب تر در کره شمالی رخ داد .

جونگ اون رهبر کره شمالی روز سه‌شنبه پس از اینکه کارگران مرکز نگهداری لاک پشت گفتند که تعداد زیادی بچه لاک پشت به علت قطع مکرر برق و کمبود غذا می‌میرند، سخنرانی شدیداللحنی کرد و سپس دستور داد رئیس آن مرکز اعدام شود؛ رئیسی که به خارج مرکز برده شد و به ضرب گلوله جان داد.

یک منبع در کره شمالی، بدون ذکر نام خود اعلام کرد: مرکز نگهداری لاک پشت در نزدیکی رودخانه تائِدونگ در شهر پیونگ یانگ واقع است و جونگ اون برای بازدید و دادن دستورات لازم به آنجا رفته بود.

اعدام عجیب در کره شمالی

این منبع افزود: رئیس مرکز نگهداری لاک پشت به علت کمبود غذا و آب و قطع مکرر برق که باعث مرگ تعداد زیادی لاک پشت شده بود، اعدام شد.

منبعی دیگر اعلام کرد: آب به علت قطع مکرر برق به برخی از بخش‌های مرکز نگهداری لاک پشت نرسیده بود که همین امر یکی از علل مرگ بچه لاک پشت‌ها بود.
رسانه‌های کره شمالی چندی پیش نیز تصاویری منتشر کردند که نشان می‌داد کیم جونگ اون با خشم به کارگران مرکز نگهداری لاک پشت نگاه می‌کند و یکی از انگشتان خود را به نشانه عصبانیت تکان می‌دهد.

انستیوی اتحاد ملی کره که مقر آن در کره جنوبی است، این هفته اعلام کرد که کیم جونگ اون از سال 2000 تاکنون دستور اعدام هزار و 382 نفر را صادر کرده است.

کیم جونگ اون ماه ژوئن گذشته دستور اعدام مهندس فرودگاه جدید پیونگ یانگ را به علت نپسندیدن معماری فرودگاه صادر کرد.

954 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 18, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب