وزير کار دستور رسيدگی حادثه شرکت ذوب آهن اصفهان را داد

کد خبر: 3087 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, حوادث

وزير کار دستور رسيدگی حادثه شرکت ذوب آهن اصفهان را داد

وزير تعاون، کار ورفاه اجتماعي در پيامي تسليتي به جامعه توليد وکار ضمن ابراز همدردي با خانواده کارگران متوفي در حادثه ناشي از کار شرکت ذوب آهن اصفهان دستور رسيدگي به موضوع را صادرکرد.

وزير کار دستور رسيدگی حادثه شرکت ذوب آهن اصفهان را داد

در پيام علي ربيعي آمده است متاسفانه در ايام شبهاي قدر ودرآستانه اذان صبح بر اثر حادثه ناشي از کار سه نفر از کارگران سخت کوش کشور که در يکي از سخت ترين مشاغل کشور براي تحقق اهداف توسعه ملي در تلاش بودند جان خود را از دست دادند. وي همچنين براي رسيدگي به موضوع معاون روابط کار اين وزارتخانه را مامور بررسي علت بروز حادثه کرده و هياتي را به سرپرستي معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار ورفاه اجتماعي وبازرسان کار به استان اصفهان اعزام کرد. وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي معاون روابط کار خود را مکلف کرد ظرف مدت سه روز دلايل بروز حادثه را به وي گزارش نمايد. ربيعي همچنين رييس سازمان تامين اجتماعي را مکلف کرد تا امکانات درماني لازم را در مراکز درماني استان ودر صورت لزوم خارج از استان براي مصدومان فراهم سازد. همچنين مديرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعي استان اصهان نيز مکلف شد تا با مراجعه به خانواده درگذشتگان و مصدومان اقدامات لازم را بعمل آورد.

وزير کار دستور رسيدگی حادثه شرکت ذوب آهن اصفهان را داد

گفتني است در ساعات چهار بامداد امروز سه نفر از کارگران شرکت ذوب آهن اصفهان در حادثه انفجار کانورتور شرکت ذوب آهن اصفهان فوت شدند و 6 نفر نيز در اين حادثه دچار مصدوميت شدند.

781 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 18, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب