اوباما: شانس توافق با ایران کمتر از 50 درصد است


به گزارش روز از نو ،باراک اوباما گفته است که شانس توافق هسته ای با ایران کمتر از 50-50 است و او به سناتور های دموکرات اطمینان خاطر داد که توافق بد را نخواهد پذیرفت.

اوباما: شانس توافق با ایران کمتر از 50 درصد است

پایگاه تحلیلی پالتیکو در گزارشی به سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در جمع هم حزبی های خود پرداخت و نوشت: باراک اوباما گفته است که شانس توافق هسته ای با ایران کمتر از 50-50 است و او به سناتور های دموکرات اطمینان خاطر داد که توافق بد را نخواهد پذیرفت.

این سایت نوشت: اوباما در یک میهمانی که شب سه شنبه برای برخی سناتور های دموکرات ترتیب داده بود به آنها اعلام کرد که درست است که باز هم ضرب الاجل هسته ای را رد کردیم اما ما به دنبال یک توافق خود هستیم. وی در ادامه بیان کرده است که در حال حاضر شانس توافق هسته ای با ایران کمتر از 50-50 است.

پالتیکو نوشت: یک سناتور بعد از این میهمانی گفت، این اولین باری نیست که اوباما حرف های تعجب آوری در مورد توافق هسته ای می زند، اما باید گفت اولویت اولیه کاخ سفید رسیدن توافق با ایران است.

لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5,مذاکرات هسته ای,ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین اخبار مذاکرات ایران و 1+5 مذاکرات هسته ای ظریف لغو تحریم آخرین

220 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 18, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب