خاله ی محسن تنابنده ، واقعی است! +عکس


خاله ی محسن تنابنده ، واقعی است! +عکس

بازیگر نقش خاله ی نقی در پایتخت 4 ، خاله واقعی تنابنده است

« خاله » محسن تنابنده، واقعی است! +عکس

« خاله » نقی در پایتخت 4 ، خاله ی واقعی محسن تنابنده است!

سریال “پایتخت ۴” در حالی بعد از ایام سوگواری امام اول شیعیان، حضرت علی (ع) از سر گرفته می‌شود که در این فصل از آن هم یک کاراکتر جدید به داستان وارد شده است.
سینما ژورنال: این کارکتر جدید، خاله نقی معمولی است. بازیگر این کاراکتر پیرزنی است بی‌دندان که سعی می‌کند با شیرین کاری‌هایش فضا را مفرح کند.

اما جالب است بدانید این پیرزن خاله واقعی محسن تنابنده بازیگر نقش نقی و سرپرست نویسندگان سریال است.

تنابنده که شیرین‌کاری‌های خاله‌اش را در مجالس خانوادگی می‌دیده او را وارد سریال کرده تا بعد از رضا عطاران که احمد پورمخبر و حلیمه سعیدی را به دامنه بازیگری تلویزیونی افزود، در این مسبر قدم برداشته باشد.

سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی  سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی سریال پایتخت 4 نقی و ارسطو سریال پایتخت 4 بابا پنجعلی 

1331 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 17, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب