تجاوز جنسی فجیع به دختری در ایستگاه اتوبوس +تصاویر


تجاوز جنسی به دختر در ایستگاه اتوبوس +عکس

به گزارش پلیس اسکاتلندیارد مردی که ابتدا قربانی 18 ساله‌اش را در ایستگاه اتوبوسی در “لیدز” یورکشایر تا سر حد مرگ مورد ضرب و شتم و سپس تعرض جنسی قرار داد، شناسایی و دستگیر شد.

تجاوز جنسی فجیع به دختری در ایستگاه اتوبوس

تجاوز جنسی فجیع به دختری در ایستگاه اتوبوس +عکس

به گزارش حوادث روز از نو , مرد اسلواکی 20ساله که هویت وی با نام مستعار “زدنکوتی” در خبرگزاری‌ها منتشر شده، در اقدامی وحشیانه دختر 18ساله را در یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در شهر لیدز انگلستان مورد تعرض جنسی قرار داد با هماهنگی پلیس اسکاتلندیارد و اسلواکی شناسایی و دستگیر شد.
بنابر این گزارش پس از انتقال قربانی 18 ساله به بیمارستان و بهبودی نسبی، پلیس توانست، “زدنکوتی” را با توجه به اظهارات دختر جوان چهره نگاری کند. پلیس اسکاتلندیارد و اسلواکی در یک همکاری مشترک موفق به دستگیری وی شدند.

براساس تصاویر و فیلم‌های ضبط شده این مهاجم اسلواکی پس از نزدیک شدن به قربانی 18ساله‌اش از پشت سر به طرف وی حمله ور و با ضربات یک قطعه سنگ وی را مورد ضرب و شتم و سپس تعرض جنسی قرار داد.

تعارض به دختری در اتوبوس
تصاویر و فیلم ویدئویی ضبط شده این مهاجم اسلواکی توسط یکی از دوربین‌های نصب شده در خیابان محل حادثه در جنوب لیدز انگلستان ضبط شده بود، در اختیار پلیس قرا رگرفت.

به گزارش پلیس پس از بازبینی این تصاویر مشخص شد که “زدنکوتی” بیش از 20 ضربه سنگ به سر وی وارد کرده است.وی پس از پایان کار بی‌شرمانه‌اش، قربانی 18ساله را نیمه جان رها کرد و از صحنه جرم متواری شد.

آزار جنسی به دختر در ایستگاه اتوبوس
پلیس اسکاتلندریارد با همکاری پلیس اسلواکی موفق به شناسایی و دستگیر شدن وی در یک مزرعه محلی در شرق اسلواکی شد..
به گفته”میلان فیکو” سخنگوی دادستانی این مرد اسلواکی تبار در دادگاهی که در لیدز انگلستان برگزار شد و به جرم تجاوز به عنف و اقدام به قتل محاکمه و به 15سال زندان محکوم شد.

2705 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 17, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب