جیب بری که دستش در جیب مردم جا ماند! +عکس

کد خبر: 2612 | ارسال نظــر
مجموعه: اخبار روز, جامعه, حوادث

جیب بری که دستش در جیب مردم جا ماند! +عکس

دستگیری سارق سریالی در حین جیب بری

جیب بری که دستش در جیب مردم جا ماند! +عکس

جیب بری که دستش در جیب مردم جا ماند!

مردی که در محدوده میدان کمرگ دست به جیب بری می‌زد، در آخرین سرقتش توسط مالباخته دستگیر و تحویل ماموران انتظامی شد.

ظهر روز پنجشنبه 4 تیرماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ، یک فقره دستگیری سارق توسط شهروندان به کلانتری 115 رازی اعلام شد.

با حضور مأمورین کلانتری در ایستگاه BRT در میدان گمرک ، فردی که توسط مسافرین اتوبوس BRT به اتهام «جیب بری» دستگیر شده بود به کلانتری منتقل شد.

پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «جیب بری» و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 11 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی پرونده

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: در داخل اتوبوس متوجه شدم که شخصی که در کنار من ایستاده، دست خود را در داخل جیب من کرده اما به علتی نامشخص قادر به بیرون آوردن آن نیست !! زمانیکه متوجه شدم که او قصد جیب بری داشته مانع از پیاده شدن او در ایستگاه شدم و با کمک سایر مسافرین او را دستگیر و در ایستگاه میدان گمرک او را به مأمورین تحویل دادیم.

تحقیقات پلیسی

متهم که در کلانتری خود را بنام «علیرضا رضایی» معرفی کرده بود، در اظهارات اولیه منکر هرگونه سرقت شده و اظهار کرد: در داخل اتوبوس در حال چرت زدن بودم که روی شاکی افتادم و به همین دلیل ایشان مدعی است که بنده جیب بر هستم.

در ادامه تحقیقات و با شناسایی هویت واقعی متهم بنام «یارمراد» (متولد 1358)، مشخص شد که او یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جیب بری است که از سال 1379 تاکنون 21 بار به اتهام جرایم مختلف دستگیر شده که هشت فقره آن مربوط به جیب بری است.

همچنین در بررسی دو عدد کارت عابر بانک بدست آمده از متهم نیز مشخص شد که آنها نیز دارای سابقه سرقت به شیوه جیب بری هستند.

در ادامه رسیدگی به پرونده، یارمراد که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت صراحتا به دهها فقره جیب بری بویژه سرقت گوشی تلفن همراه اعتراف و انگیزه خود را تأمین هزینه مصرف موادمخدر اعلام کرد.سرگرد کارآگاه قباد برجی، سرپرست پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به سوابق متعدد متهم در ارتکاب جرایم مختلف بویژه سرقت به شیوه جیب بری و اعتراف صریح متهم به دهها فقره جیب بری در خطوط اتوبوس های BRT و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در میدان حر – خیابان 12 فروردین مراجعه کنند.

جام جم

 

749 بازدید
::تاریخ انتشار: تیر 17, 1394
تلگرام فیسبوک توییتر گوگل پلاس اشتراک در فیس نما اشتراک در کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

اخبـــــار بازیگـــــران و چهره هــــــا

گالـــری عکس هـــای دیدنی و جـــالب